Kamera zarejestrowała, co 6-letni chłopiec robi w domu w środku nocy
fot. Facebook/Cody Wray

Szokujące nagranie podbija Internet! A Ty wiesz, co twoje dziecko robi w nocy?

Dzieci robią niesamowite rzeczy nawet wtedy, gdy na nie patrzymy. Wyobraźcie sobie, co musi się dziać, kiedy odwracamy wzrok...
Hanna Szczesiak
Kamera zarejestrowała, co 6-letni chłopiec robi w domu w środku nocy
fot. Facebook/Cody Wray
Pisaliśmy o przerażającym nagraniu, na którym chłopiec balansuje na krawędzi łóżeczka i upada. Wielu internautów sądziło, że to manipulacja – mieli rację, krążące po Sieci nagrania okazały się fragmentami filmu. Film, który zaraz zobaczycie, wydaje się równie nieprawdopodobny, choć tym razem to autentyczne nagranie!

Cody Wray, właściciel firmy ze sprzętem do monitoringu, zainstalował w domu kamery. Jedna z nich zarejestrowała 6-letniego Dylana, syna Cody’ego, który w środku nocy skacze po kanapach, robi gwiazdy i biega po pokoju.

W obawie, że rodzice zobaczą nagranie, Dylan odłączył kamerę od prądu. Gdy tata chłopca zobaczył, że kamera nie jest podłączona, postanowił sprawdzić, co zarejestrowała. W ten sposób odkrył, co nad ranem robi jego syn... Po odkryciu filmu umieścił go na Facebooku. W ciągu kilku dni film wyświetlono prawie 800 tys. razy!

Zobacz także: 17 powodów, dla których jesteś najgorszym rodzicem świataW rozmowie z ABC News tata Dylana przyznał, że za każdym razem, kiedy ogląda to nagranie, jego reakcja jest równie gwałtowna. "Chcesz być na niego wściekły, bo skacze po nowiutkiej kanapie, ale jest przy tym tak uroczy..." – mówi Wray. Podobno Dylan kilkakrotnie powiedział rodzicom, że czasem wstaje o 2 w nocy. Myśleli, że wstając rano do szkoły, wydaje mu się, jakby to był środek nocy... Nie sądzili, że chłopiec naprawdę wstaje o 2!

A wy wiecie, co wasze dzieci robią w środku nocy? ;)

Czytaj także: Czy wiesz, ile powinno spać dziecko? Zrób test!

źródło: gma.yahoo.com
Redakcja poleca: Jak reagować na histerię dziecka [WIDEO]
Wielu rodziców, których dziecko robi sceny w miejscach publicznych, zastanawia się, jak reagować na histerię dziecka. W takiej sytuacji nie warto zwracać uwagi na reakcję i krytyczne uwagi otoczenia. Najważniejsze jest zapewnienie maluchowi bezpieczeństwa. Na rozmowę przyjdzie czas, gdy dziecko się uspokoi.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy