paznokcie u niemowlaka
fot. Facebook

Szokujący manicure niemowlaka: mama zrobiła córce paznokcie

Szokujący manicure zrobiła pewna mama swojej małej córeczce. Nie dość, że paznokcie są długie i ostre, to jeszcze pomalowane i ozdobione. A może to tylko doklejone tipsy? Tak czy inaczej niemowlę może sobie nimi zrobić krzywdę! Internauci są oburzeni postawą mamy, która... proponuje swoje usługi innym niemowlętom.
Magdalena Drab
paznokcie u niemowlaka
fot. Facebook
Skandaliczne zdjęcia niemowlęcych rączek pojawiły się w sieci. Opublikowała je mama dziecka, którego paznokcie wyglądają jak u dorosłej kobiety: długie, zaostrzone i pomalowane na jaskrawe kolory. Tandetne, ale i niebezpieczne! - grzmią internauci.

Szokujący manicure u niemowlaka

Takich paznokci nie widuje się u niemowląt, więcej - nawet dorosłe kobiety niekoniecznie chciałyby takie mieć. Pewna mama postanowiła jednak zrobić malutkiemu dziecku profesjonalny manicure. A nawet oferuje takie usługi innym mamom i ich niemowlętom!


I choć wiele komentujących osób podejrzewa, że zdjęcia są po prostu przerobione w Photoshopie, to i tak sam pomysł zasługuje na potępienie. Nawet naturalne paznokcie u noworodka i niemowlaka bywają ostre, a co dopiero tak długie i spiłowane? I po co małemu dziecku kolorowy manicure?

Zobacz też:
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy