paznokcie u niemowlaka
fot. Facebook

Szokujący manicure niemowlaka: mama zrobiła córce paznokcie

Szokujący manicure zrobiła pewna mama swojej małej córeczce. Nie dość, że paznokcie są długie i ostre, to jeszcze pomalowane i ozdobione. A może to tylko doklejone tipsy? Tak czy inaczej niemowlę może sobie nimi zrobić krzywdę! Internauci są oburzeni postawą mamy, która... proponuje swoje usługi innym niemowlętom.
Magdalena Drab
paznokcie u niemowlaka
fot. Facebook
Skandaliczne zdjęcia niemowlęcych rączek pojawiły się w sieci. Opublikowała je mama dziecka, którego paznokcie wyglądają jak u dorosłej kobiety: długie, zaostrzone i pomalowane na jaskrawe kolory. Tandetne, ale i niebezpieczne! - grzmią internauci.

Szokujący manicure u niemowlaka

Takich paznokci nie widuje się u niemowląt, więcej - nawet dorosłe kobiety niekoniecznie chciałyby takie mieć. Pewna mama postanowiła jednak zrobić malutkiemu dziecku profesjonalny manicure. A nawet oferuje takie usługi innym mamom i ich niemowlętom!


I choć wiele komentujących osób podejrzewa, że zdjęcia są po prostu przerobione w Photoshopie, to i tak sam pomysł zasługuje na potępienie. Nawet naturalne paznokcie u noworodka i niemowlaka bywają ostre, a co dopiero tak długie i spiłowane? I po co małemu dziecku kolorowy manicure?

Zobacz też:
Redakcja poleca: Joga w ciąży – asany dozwolone i zakazane [WIDEO]
Joga w ciąży to dobry pomysł pod warunkiem, że zajęcia prowadzi doświadczony instruktor, który potrafi dopasować praktykę jogi do potrzeb i możliwości ciężarnych. Dzięki jodze w ciąży można łagodzić ciążowe dolegliwości, zapobiegać im oraz z większą łatwością przetrwać poród. Jednak czy jogę w ciąży można praktykować już w pierwszym trymestrze? Sprawdź, jakie asany są dozwolone, a jakie zakazane oraz dowiedz się więcej o jodze w ciąży.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy