GRY
 
 

Sztuczka ze znikaniem - świetny film na temat bezpieczeństwa pieszych na drodze

Przygotowany przez policję w Lozannie film przemawia do wyobraźni bardziej niż długie wywody. Zobacz dlaczego zniknął Jonas.

Sztuczka ze znikaniem
fot. Screen z filmu policji w Lozannie
Widzieliście już ten film?  Jego bohater, 24 letni Jonas pokazuje sztuczkę ze znikaniem. Nie potrzebuje do tego magicznych mocy. Wystarczy chwila nieuwagi na drodze (bo np. trzeba dać lajka albo odpisać na sms-a) : był Jones, nie ma Jonesa.

Lekki ton tego  filmu, który przygotowała policja w Lozannie,  jest pozorny: prawdopodobnie przemówi on  do wyobraźni nastolatków o wiele  bardziej niż poważne rozprawy dotyczące bezpieczeństwa na drodze. Jest rozpowszechniany w internecie (m.in. na Facebooku) w błyskawicznym tempie.
 

Świetna kampania dla poprawy bezpieczeństwa pieszych wyprodukowana przez Policję w Lozannie!Rozpowszechnianie wskazane !

Posted by Odpal wyobraźnię wcześniej niż silnik on 1 czerwca 2015


Film jest adresowany do nastolatków, a nie małych dzieci, jednak z pewnością zrobi wrażenie także na rodzicach. Nie ma żartów: na drodze naprawdę trzeba uważać.

Przeczytaj: Bezpieczeństwo dziecka na drodze - 5 ważnych zasad

Uczysz swoje dziecko bezpiecznego zachowania na drodze? Jak to robisz? Napisz o tym w komentarzu.

Polecamy także: Ten film zmrozi ci krew w żyłach, jednak musisz go zobaczyć

Redakcja poleca: Jak wybrać fotelik samochodowy dla starszego dziecka?
Wielu rodziców zastanawia się, co powinni wziąć pod uwagę przy wyborze fotelika dla dziecka. Czy ty też masz ten problem? Jeżeli twoja odpowiedz jest tiwerdząca, obejrzyj film i dowiedz się jak dobrać fotelik dla starszego dziecka.

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj