laktator Avent
fot. materiały prasowe

Najlepiej, bo naturalnie

Zgadzasz się, że naturalny pokarm zapewnia dziecku najlepszy start w życie, ale czasami w porze karmienia nie możesz być ze swoim maluszkiem? W takiej sytuacji z pomocą przyjdą Ci lakatatory Philips Avent z serii Natural. Dzięki nim łączenie karmienia piersią i butelką staje się o wiele prostsze.
laktator Avent
fot. materiały prasowe
Światowa Organizacja Zdrowia rekomenduje karmienie piersią przez co najmniej pierwsze pół roku życia dziecka. Kluczem od udanego karmienia jest poczucie komfortu mamy, ponieważ stres lub właśnie dyskomfort mogą znacząco wpłynąć na ilość pokarmu. Taki wewnętrzny spokój jest konieczny zwłaszcza w sytuacji, kiedy mama pokarm musi od­ciągnąć, bo wie, że w porze, gdy bobas zgłodnieje, jej nie będzie obok.
Tymczasem wg badań globalnym zasięgu, przeprowadzonych przez Philips AVENT i Philips Centre for Health and Well-being, 23% kobiet rezygnuje z karmienia piersią w ciągu pierwszych trzech miesięcy, gdyż jest to dla nich zbyt bolesne. Ten kłopot może pomóc rozwiązać odpowiedni lakatator.

Dla zdrowia dziecka i komfortu mamy

W serii produktów Avent Natural mamy znajdą zarówno laktator elektro­niczny, jak i ręczny. Model elektroniczny ma regulowane podciśnienie, dzięki czemu symu­luje odruch ssania dziecka, zapewniając skuteczne odciąganie pokarmu. Nakładka masująca z miękkimi płatkami daje wrażenie ciepła w kontakcie ze skórą, co pomaga się mamie odprężyć, a co za tym idzie, uzyskać więcej pokarmu. Co bardzo istotne z punku widzenia wygody karmiącej, unikalny kształt laktatora pozwala odciągać pokarm pozostając w wygodnej pozycji, bez konieczności pochylania się do przodu. Ponadto, dzięki osobnej bazie, jest on dużo lżejszy, co daje komfort mamie podczas użytkowania. Dodat­kowo nie ma obecnie ryzyka zalania silniczka laktatora pokarmem, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny. Odciąganie należy zacząć od delikatnej stymulacji, aby następnie wybrać jedno z 3 ustawień odciągania. Całe mle­ko trafia wprost do butelki Avent Natural, która jest dołączona do zestawu, a inspirowany naturą kształt smoczka sprawia, że jest on szybko akcepto­wany przez maluszka. Oczywiście urządzenie sprawdza się także w podró­ży – by działało, wystarczą 4 baterie typu AA, a niewielka ilość części pozwa­la na szybki montaż, oraz łatwe czyszczenie i przechowywanie.
Również laktator ręczny, zaprojektowany we współpracy z wiodącymi doradcami laktacyjnymi, umożliwia łatwe odciąganie pokarmu w wygodnej, siedzącej pozycji. Miękkie silikonowe płatki, delikatnie masują pierś i sty­mulują odruch uwalniania pokarmu, ułatwiając tym samym jego wypływ i zwiększają produkcję. Model ten posiada także specjalnie wyprofilowaną rączkę, którą można poruszać używając zaledwie koniuszków palców, dzię­ki czemu ociąganie pokarmu jest wygodniejsze i wymaga mniej wysiłku. Teraz mamy mogą karmić wygodnie, jednocześnie dostarczając dziecku pokarm najlepiej odpowiadający jego potrzebom.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy