kobiety biegają w ramach akcji Women's run
fot. materiały prasowe

Chcesz zacząć biegać? Dołącz do Women's Run i zapisz się na bezpłatny trening

Chcesz zacząć biegać, ale nie masz motywacji? Dołącz do programu Women’s Run & more - już ruszyły bezpłatne treningi dla kobiet na Bielanach, Ursynowie i Woli.
kobiety biegają w ramach akcji Women's run
fot. materiały prasowe
Już kolejny rok obiecujesz sobie, że zaczniesz biegać, ale wciąż nie masz motywacji? Mamy na to sposób! Dołącz do grupy biegających kobiet Women’s Run & more i zgłoś się na bezpłatny trening. Teraz już żadna wymówka nie będzie usprawiedliwieniem.

Biegaj z innymi kobietami

W najbliższy weekend rozpoczynamy kolejny sezon Women’s Run & more, który organizowany jest od 2009 roku. Program rozpoczyna się od cotygodniowych bezpłatnych treningów biegowych dla kobiet, organizowanych w Warszawie, w dzielnicach Bielany, Ursynów i Wola. Celem programu jest zachęcenie do biegania i aktywności fizycznej, głównie poprzez bezpłatne zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. Panie biegają przez cały sezon w ustalonych lokalizacjach podczas treningów organizowanych w każdą sobotę. Program jest cały czas rozwijany, dlatego planowane jest włączanie kolejnych dzielnic do programu w trakcie sezonu.
 
 
Grupy treningowe są otwarte i można dołączyć w każdej chwili – wystarczy wypełnić formularz. Informacje o dokładnych lokalizacjach, terminach i godzinach treningów znajdują się na stronie oraz na profilu na Facebooku.
 
Projekt Women’s Run & more łączy ludzi o podobnych pasjach i celach, pragnących dbać o swoje zdrowie,  kondycję fizyczną i dobre samopoczucie. Jego celem jest zachęcenie jak największej grupy osób do aktywności fizycznej i wyjście naprzeciw głównym powodom i wymówkom, przez które wiele kobiet rezygnuje z tej aktywności, czyli m.in. brak towarzystwa i profesjonalnego wsparcia. We współpracy z urzędami dzielnic oraz partnerami organizowane są bezpłatne treningi w najbardziej atrakcyjnych miejscach do biegania.
 

Organizatorzy zapewniają profesjonalne wsparcie trenera, a także pewnego rodzaju grupę wsparcia, czyli kobiety, które złapały już bakcyla i stanowią naturalny motywator do działania dla nowych osób. Women's Run & more to nie tylko treningi biegowe, ale przede wszystkim filozofia zdrowego stylu życia, w tym także inne dyscypliny sportowe, porady, spotkania motywacyjne i wiele różnych aktywności. Zapraszamy wszystkich do dołączenie do programu!
 
Rejestracja, szczegóły i miejsca zbiórek na stronie www.womensrun.pl.
 
Organizatorzy:
ABK Sport - agencja marketingu sportowego
Urzędy Dzielnic m.st. Warszawy
Redakcja poleca: Trening z dzieckiem w domu - porady fit mamy
Siedzisz z dzieckiem w domu i nie masz jak chodzić na fitness? Zacznij ćwiczyć z maluchem w mieszkaniu. Zobacz porady trenerki fitness jakie proste ćwiczenia można wykonywać dobrze się bawiąc i poprawiając swoją sylwetkę.
Oceń artykuł

Ocena 4 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy