GRY

Poznaj sposób na kłopoty z przewijaniem

Podczas zmiany pieluszki Twoje dziecko wierci się, obraca na brzuszek i raczkuje? Nasze użytkowniczki znalazły sposób na łatwe przewijanie małego wiercipięty.

Pampers Pants - testowanie
fot. materiały prasowe
Gdy dziecko zdobędzie już kilka umiejętności motorycznych, takich jak obracanie się z plecków na brzuszek czy raczkowanie, raczkowanie czy chodzenie, chce je cały czas ćwiczyć, bez względu na porę, czyli nawet wtedy, gdy chcesz zmienić brzdącowi pieluszkę. Maluch wierci się, obraca z plecków na brzuszek i wyślizguje Ci się z rąk, w ogóle nie zważając na to, że właśnie próbujesz zapiąć rzepy pieluszki? Chyba każda mama zna ten problem! Nasze testerki właśnie znalazły na niego rozwiązanie!

Pampers Pants, czyli szybkie i wygodne przewijanie aktywnego malucha

Nasze testerki miały okazję przetestować Pampers Pants, czyli pieluchomajtki dedykowane maluchom, które zaczynają intensywnie się poruszać, stawiać pierwsze kroki, co często utrudnia zmianę tradycyjnej, zapinanej na rzepy pieluszki. Czy mamy zgadzają się z tym, że to dobre rozwiązanie dla aktywnych brzdąców? Zdecydowanie tak! 100% testerek przyznaje, że według nich to doskonały produkt dla ruchliwych brzdąców. Ponad 95% z nich uważa też, że Pampers Pants są lepsze od innych tego typu produktów dostępnych w sklepach i deklaruje, że produkt spełnił ich oczekiwania. W czym więc tkwi sekret Pampers Pants? Przede wszystkim w ich innowacyjnemu wykonaniu i technologii zastosowanych przy ich konstrukcji. Dzięki elastycznym taśmom 360° wokół pasa zakładanie Pampers  Pants ruchliwemu maluchowi jest niezwykle łatwe – po prostu należy je wciągnąć jak majteczki. Elastyczne taśmy zapewniają doskonałe dopasowanie pieluchomajteczek gdyż dostosowują się do zmieniającego się obwodu brzuszka malucha. Miękkie falbanki wokół nóżek zapewniają maluchowi komfort i chronią przed przeciekaniem. Po zużyciu, boczki można łatwo rozerwać i zdjąć pieluchomajteczki bez potrzeby zsuwania ich w dół. Łatwość zdejmowania i zakładania Pampers doceniły prawie wszystkie mamy. Innowacyjny wkład chłonny z 3 chłonnymi kanalikami, które pomagają rozprowadzić wilgoć równomiernie i wchłaniają ją bardziej skutecznie  (w porównaniu z poprzednią wersją), zmniejsza efekt pełnej, ciężkiej pieluszki. Niekwestionowaną zaletą Pampers Pant jest też oczywiście ich delikatność dla skóry dziecka. Prawie 87% mam deklaruje, że na skórze ich pociech nie pojawiły się żadne podrażnienia w czasie stosowania Pampers Pants. 

Pampers Pants okiem mam-testerek 

Ponad 95% deklaruje, że po zakończeniu testowania nadal będzie używać Pampers Pants, a 98% poleciłoby ten produkt innym rodzicom. Zadaliśmy też mamom pytanie, jakim jednym słowem określiłyby Pampers Pants. Nasze testerki zgodnie przyznały, że byłoby to słowo – idealne! Dlaczego?
Bo…
  • Pieluchomajtki Pampers Pants są chłonne, delikatne dla skóry dziecka i bardzo wygodne w zakładaniu.
  • Pieluchomajtki znacznie łatwiej założyć, gdy maluszek zaczyna się podnosić i przekręcać, ubranie zwykłej pieluszki to naprawdę wielki problem, a z pantsami nie trzeba się martwić, jak je szybko zapiąć i to tak, żeby nie spadły, tylko wkładasz i gotowe! Moje dziecko nawet czasem nie zauważa, że już ma na sobie pieluchę:)
  • Są bardzo funkcjonalne, dopasowują się do kształtów dziecka, zawartość nigdy nie wydostała się na zewnątrz. Produkt idealny dla aktywnych maluchów, które ruchliwie poznają świat.
  • Pampers Pants sprawdzą się dla aktywnych maluchów. Są bardzo wygodne, nie przeciekają i w szybki i łatwy sposób można je założyć i zdjąć. Jestem z nich bardzo zadowolona. Z Pampers Pants zakładanie pieluszki stało się dużo prostsze! Polecam je każdej mamie!

Ocena (6 ocen)

5.8
Więcej:
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

Narzędzia dla mam

Więcej

Kłopoty w pieluszce

Karm piersią, polecamy!