GRY
 
 

Usłysz magię świąt razem z dzieckiem

Nie możesz się doczekać świąt, a może szukasz pomysły na prezent dla dziecka? W obu przypadkach świetnie sprawdzi się płyta Kids&The City Christmas Edition. Sprawdź, jakie utwory na niej znajdziesz.

prezent ze słuchawkami
fot. Fotolia
Mikołajki tuż tuż, a niedługo Gwiazdka. Czy uzgodniłaś już ze świętym Mikołajem, co w tym roku twoje dziecko znajdzie pod poduszką lub choinką? Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla malucha, warto wybrać płytę „Kids & The City. Christmas Edition”, która z pewnością przypadnie do gustu nie tylko brzdącom, ale wszystkim domownikom.

Idealna oprawa muzyczna świąt

Jak wykreować świąteczną atmosferę? Oczywiście trzeba ubrać choinkę, udekorować dom, upiec pierniczki, ale czegoś tu jeszcze brakuje? Zaraz, zaraz... Oczywiście, muzyki! Świąteczne piosenki oraz kolędy są przecież nieodłącznym elementem tych wyjątkowych świątecznych dni.

Jeśli chcesz "usłyszeć" magię świąt już teraz i zrobić swojemu dziecku wyjątkowy prezent na Gwiazdkę, polecamy płytę „Kids & The City. Christmas Edition”. To zbiór utworów muzycznych utrzymanych w świątecznym klimacie, wyjątkowa kompilacja stworzona z myślą o najmłodszych słuchaczach. Zestaw specjalnie wyselekcjonowanych świątecznych piosenek na 4CD, które umilą maluchom spędzanie grudniowych chwil. „Kids & The City. Christmas Edition” to radosne polskie przeboje w niebanalnych aranżacjach, stworzone z myślą o twoim dziecku.
 

W odróżnieniu do poprzedniego cyklu „& The City”, wyselekcjonowane utwory zostały umieszczone tym razem na czterech płytach. Charakteru dodaje niebanalne opakowanie i prosty, a zarazem elegancki design albumu. Znakami rozpoznawczymi wydawnictwa są: najlepsi wykonawcy, najpopularniejsze utwory i najznamienitsze kompozycje. Wyjątkowa seria „& The City. Platinum Edition” to uczta dla wszystkich wielbicieli dobrej muzyki (zarówno dużych, jak i małych), stworzona i sygnowana przez Piotra Metza.
Redakcja poleca: Genialne pomysły na prezent dla dziecka 1-3 lata do 50 zł - VIDEO
Szukasz pomysłu na prezent dla dziecka za niewielkie pieniądze? Sprawdź nasze propozycje.
Doładuj
Przeładuj