szumiący miś Whisbear za 39.99zł w Rossmannie
fot. Archiwum prywatne

Szumiący miś za 39.99zł! (W popularnej sieci sklepów!)

Szumiące misie uspokajają maluchy, ale zwykle ich cena jest wysoka. Teraz właśnie takiego pluszaka upolujesz za 39.99zł w popularnej sieci! Jeśli nie zdążysz, możesz też wybrać inne bezpieczne szumiące zabawki w sensownej cenie. Podpowiadamy które wybrać i gdzie!
Weronika Zagojska
szumiący miś Whisbear za 39.99zł w Rossmannie
fot. Archiwum prywatne
Szumiące zabawki działają zazwyczaj na maluchy uspokajająco i pomagają im zasypiać. Jednak trzeba wiedzieć jak bezpiecznie ich używać. Czy na pewno wiesz? Na rynku są dostępne aplikacje na komórki, a w Internecie roi się od rozmaitych szumów. Problem w tym, że nie do końca sensowne jest umieszczanie blisko głowy dziecka urządzeń elektronicznych tego typu. Poza tym po co tak małe dziecko od razu przyzwyczajać do komórki czy "youtuba"? Im później, tym lepiej. Wiem to już jako mama prawie czterolatki! To dobra rada. Nasze domowe sprzęty agd typu suszarka czy okap też zwykle mają inne natężenie dźwięku i nie są przeznaczone dla dzieci. Co więc wybrać? Bezpieczne i specjalnie zaprojektowane dla dzieci zabawki szumiące - takie jak te!
Whisbeary czyli szumiące misie skrzyżowane z ośmiornicą w cenie 39.99zł właśnie można napotkać w Rossmannie! I pewnie nie będą tam zbyt długo czekać. Dla dzieci taki miks gatunkowy to żaden problem. Potwierdzam - to jedna z ulubionych zabawek mojej córki, nawet teraz już w wieku przedszkolnym. Przecież dzieci rysują głowy i od razu dłuuuugie nogi właśnie! Te długie nogi i u misia, i u ośmiorniczki przypominają dziecku... pępowinę! Dlatego są takie atrakcyjne. Szumiące zabawki to świetny pomysł także na prezent dla noworodka i niemowlęcia.
Szumiący miś i głośniczek z szumem był przez nas testowany, a zabawka wypróbowana. Przypominam, że nie wolno nawet takiej bezpiecznej szumiącej zabawki kłaść zbyt blisko głowy dziecka i nastawiać jej za głośno. I nie można tego szumu włączać dziecku non stop. Wszystko z rozsądkiem!
Najlepsze szumiące pluszaki to te, z których mechanizm można wyjąć, żeby dziecko mogło się pobawić, a pluszaka w razie potrzeby można było wyprać. Można też znaleźć takie zabawki w wersji, która się nie kurzy - plastikowej. W szumiących zabawkach zwykle używany jest biały szum, który odcina od bodźców i wpływa uspokajająco, ale specjaliści zalecają także i wymieniają jako nawet bezpieczniejszy różowy szum dla dziecka. Warto szukać też takich szumiących gadżetów! Albo zabawek, które dodatkowo są np. lampkami lub projektorami. To z kolei jest bardzo praktyczne rozwiązanie. 

Używacie/zamierzacie używać szumiące zabawki?
To będzie klasyczny miś czy nowoczesny szumiący miś lub inny stworek?
[content:0_26156,0_26153,0_26150,0_26144:undefined]
Zobacz też:
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy