Borys Szyc na spacerze z synkiem
fot. screen/Facebook FAKT24.pl Facebook Jus.Naglowska

Szyc na spacerze z synkiem w wózku, który pokochało wiele gwiazd (cena nie zwala z nóg!)

Zobaczcie Borysa Szyca na tacierzyńskim – jest się z czego pośmiać! Dzięki kwarantannie aktor może z pełnym zaangażowaniem poświęcić się opiece nad miesięcznym synkiem.
Agnieszka Majchrzak
Borys Szyc na spacerze z synkiem
fot. screen/Facebook FAKT24.pl Facebook Jus.Naglowska
Żona aktora Justyna Nagłowska pod koniec marca urodziła synka Henryka. To pierwsze wspólne dziecko pary – Szyc ma z poprzedniego związku 16-letnią córkę Sonię, a jego żona – córki Franię i Stefanię. Mimo że maleństwo przyszło na świat w niełatwym dla nas wszystkim czasie pandemii koronawirusa, jego rodzice przeżywają najpiękniejsze momenty swojego wspólnego życia. „Ta istotka to mały cud, który przepełnia nas miłością, wdzięcznością i wzruszeniem, że wybrał nas na swoich rodziców" – napisała na Facebooku Justyna Nagłowska.

Malutki Henio w gwiazdorskim wózku

Fotoreporterom dziennika „Fakt" udało się uchwycić na zdjęciach spacer Szyca z żoną i maleństwem. Widzimy aktora jak w maseczce na twarzy, dumnie prowadzi wózek. Wózek jest w stonowanym odcieniu szarości, z pompowanymi kołami. To model marki Dubatti popularny wśród polskich gwiazd. Takimi wózkami woziły swoje dzieci np. modelka Paulina Krupińska i aktorka Natalia Klimas.

Ceny wózków Dubatti wahają się w zależności od modelu od 2 tys. 300 złotych do około 5 tys. złotych (model 3w1). Wózek Szyca jest z górnej półki marki Dubatti i kosztuje około 4,7 tys. złotych. Kwota dla wielu z nas wydaje się ogromna, ale warto podkreślić, że wśród polskich celebrytów takie ceny wózków są raczej normą. Anna Lewandowska miała dla swojej córeczki Klary kilka luksusowych wózków, Natalia Siwiec woziła córkę wózkiem za 15 tys. złotych, a Izabela Janachowska sprawiła synkowi wózek za 20 tys. złotych.

Jeżeli podoba się wam wózek synka aktora, znalazłyśmy dla was podobne modele, za to znacznie tańsze:

Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!

Aktor na tacierzyńskim

Żona Szyca zamieściła na Facebooku także zabawny post pokazujący, jak wygląda ich życie z małym Henrykiem i jak w roli taty spisuje się aktor. Na zdjęciach widzimy, jak wygląda mama z synkiem na rękach i jak spędza czas z dzieckiem tata.

Żona aktora stoi w łazience, prawdopodobnie udało się jej wziąć krótką kąpiel. Jest w szlafroku i w turbanie z ręcznika na głowie. W tle widać wyciągane z pralki pranie. Kiedy tata opiekuje się małym dzieckiem, wygląda to zupełnie inaczej! Szyc po prostu śpi sobie smacznie z maleństwem.

Urlop macierzyński kontra urlop tacierzyński. Znajdź różnicę 🤪😂" – skomentowała dowcipnie zdjęcia Nagłowska.

Ale to tylko żart. Bo w dalszej części postu żona aktora daje do zrozumienia, że świetnie się wymieniają rolami w opiece nad maleństwem i są zgranym duetem rodziców.

„A tak na serio to najważniejsze w tym wszystkim jest to, żeby stworzyć zgrany team i sobie pomagać. Bo kiedy dzidziuś śpi na tacie to mama może ogarnąć więcej i odwrotnie, kiedy dzidziuś śpi na mamie, to tata może np. zrobić obiad 💙💪🏻" – napisała. Dodała, że bardzo pomaga im poczucie humoru, który mają oboje z Szycem.

„Dla nas kwarantanna ma inny wymiar. Dni płyną jak szalone, a gdybyśmy mieli zobrazować naszą dobę, to miałaby ona chyba kształt koła 😂Jest pięknie❤️Henio wczoraj skończył miesiąc" – opisała mama.


Żona aktora to dowcipna i mądra kobieta, która zdaje sobie sprawę, że macierzyństwo, a już zwłaszcza jego początki to ciężka praca przede wszystkim dla mamy. Nic dodać, nic ująć. Gratulujemy aktorowi synka i żony!

Źródło: fakt24.pl, Facebook

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy