GRY
 
 

Ta aplikacja to strzał w dziesiątkę! KAŻDA mama chciałaby z niej korzystać!

"Stworzyłyśmy aplikację, która pozwala z łatwością dzielić się radością, trudnymi momentami i wszystkim tym, co pomiędzy" – napisały młode mamy, twórczynie aplikacji. Jesteśmy pod wrażeniem!

Nowa aplikacja dla młodych mam
fot. redbookmag.com
Ile razy dostałaś wiadomość "Co u ciebie?" albo chciałaś podzielić się czymś z przyjaciółkami, ale byłaś zbyt zmęczona, żeby pisać długie wiadomości?

Aplikacja dla każdej mamy

Grupa mam wpadła na rewelacyjny pomysł. Mamy stworzyły aplikację z emotikonami, które pokazują prawdziwe życie kobiet w ciąży i młodych rodziców. Bez sztuczności, bez udawania i poprawności, tylko prawdziwe macierzyństwo.

To, co podoba nam się najbardziej w nowej aplikacji, to brak tabu. Znajdziemy w niej emotikony tabletek antydepresyjnych, blizny po cesarskim cięciu czy majtek poporodowych. Mamy nie muszą się wstydzić zmian, jakie zaszły w ich życiu, wręcz przeciwnie. Mogą dzielić się swoimi doświadczeniami z osobami, które na pewno je zrozumieją – innymi mamami. 


Redakcja poleca: Nadepnięcie na lego oraz 9 sytuacji, w których mama mówi słowo na „k”
Co mówi mama, która nadepnie bosa stopą na klocek lego? Zobacz sytuacje znane tylko mamom, w których ciężko nie zakląć.

Prawdziwe życie prawdziwych mam

Użytkowniczki aplikacji są zachwycone. Jedna z nich napisała: "Mam kilka podobnych aplikacji, ale żadna z nich w najmniejszym stopniu nie przypomina mojego życia. Z EmojiMom, mogę dzielić się z koleżankami tymi dziwnymi, trudnymi, wspaniałymi, pięknymi, małymi skrawkami tego, jak to jest być świeżo upieczoną mamą. To wiele dla mnie znaczy i doceniam pracę, dzięki której mogę dzielić się moim życiem z przyjaciółmi". Ten komentarz zdecydowanie zachęca do wypróbowana aplikacji!    Niestety, aplikacja EmojiMom nie jest dostępna dla każdego posiadacza smartfona. Jak dotąd, mogą się nią cieszyć wyłącznie właściciele iPhone’ów. 

Korzystałybyście z takiej aplikacji? My tak!

Czytaj także: Test ciążowy na telefon? Już jest!

źródło: emojimom.com
Doładuj
Przeładuj