GRY
 
 

Ta blizna to powód do dumy!

Przeczytajcie, co ma do powiedzenia ta mama. To bardzo ważne słowa!

blizna po cesarce
fot. Fotolia
Dość tych kłótni, dość tego licytowania się kto w jaki sposób urodził dziecko! Czy to w ogóle jest ważne?

Czasem warto tupnąć nogą i zatrzymać nic nie wnoszące dyskusje. W końcu dla każdej matki najważniejsze jest to, że jej długo wyczekiwane maleństwo jest już na świecie. 

Ta mama właśnie tak zrobiła! Posłuchajcie:

"Duma z cesarki! Wiele kobiet ma poczucie, że zawiodło jako kobiety, że ich ciała zawiodły i że tak naprawdę nie doświadczyły prawdziwego porodu, przez to, że miały cesarkę. Ale przecież cesarskie cięcie to też poród! 

To taka sama pomoc dziecku w wydostaniu się na zewnątrz, jak przy porodzie naturalnym. To początek życia dziecka poza ciałem matki. Blizna nie jest może najpiękniejsza, ale kobiety powinny być z niej dumne! Ta blizna to twoja historia, to historia narodzin twojego dziecka, dowód że jesteś mamą i z wielką radością przyjęłaś na świecie swoje dziecko. 

Ta blizna dowodzi skali twojej miłości, poświęcenia i pewnie zdecydowałabyś się na nią jeszcze milion razy, byle tylko urodzić zdrowe i radosne dziecko."

Pod takim postem podpisują się miliony kobiet. My także! Kobiety po cesarce nie powinny się absolutnie czuć gorsze od rodzących naturalnie. Będziemy powtarzać to tak często, aż wszystkie kobiety pozbędą się wątpliwości!

Zobacz:
Blizna po cesarce - znak miłości?
Miałam dwie cesarki - przestańcie mnie oceniać!
Redakcja poleca: Cesarskie cięcie zwiększa ryzyko otyłości u dziecka! [WIDEO]
Poród przez cesarkę równie dobry jak poród naturalny? Prof. Mirosław Jarosz przestrzega, że cięcie może powodować nadwagę i otyłość u dziecka!
Doładuj
Przeładuj