GRY
 
 

Ta kąpiel w zlewie to coś więcej niż ci się wydaje

Wzruszysz się, gdy poznasz jej powód. Ciężko uwierzyć, że kąpiel w zlewie mogła być najwspanialszą dla tego dziecka.

Policjant kąpie dziecko w zlewie
W piątkowy wieczór na jednej z dróg w Zachodniej Virginii policjant zatrzymuje kierowcę podejrzanego o prowadzenie pod wpływem alkoholu. Po wyjęciu z samochodu pijanej kobiety policja zaczęła przeszukiwać auto. Na tylnym siedzeniu znalazła rocznego chłopca w przerażającym stanie: 
„Dziecko nie miało na sobie spodni ani koszulki – tylko pieluszkę. Cały był w wymiocinach, po prostu wymioty pokrywały go od głowy po stopy. Czuć było smród kału i moczu. To była prawdopodobnie najbardziej obrzydliwa rzecz z udziałem dziecka, zwłaszcza niemowlęcia, jaką widziałem do tej pory w mojej policyjnej karierze" – wspomina policjant C. Graham, który znalazł chłopca.

Kobieta została aresztowana, a dziecko przewieziono na komisariat. 
„Funkcjonariusze zaprowadzili go do biura - prawdopodobnie nie jest to najbardziej przyjazne dzieciom miejsce, jeśli mamy być szczery. Dziecko był zdenerwowane i płakało” - powiedział Graham.

Policjant tłumaczy, że sam jest ojcem i nie mógł znieść widoku dziecka w takim stanie. Nalał więc do zlewu ciepłą wodę i wykąpał malucha. Dziecko natychmiast się uspokoiło i zaczęło uśmiechać.
 

Funkcjonariusz okrył chłopca ręcznikiem, znalazł dla niego misia
"On po prostu położył się na mojej piersi" - wspomina Graham.
 

Chłopic trafił pod opiekę krewnego, a matce postawiano zarzuty.

Zdjęcie policjanta kąpiącego chłopca obiegło świat. Czasem wystarczy tak niewiele, by pomóc. Oby jak najmniej takich wypadków i jak najwięcej takich funkcjonariuszy!

Zobacz też: Szczecin: pijana matka urodziła zupełnie pijane dziecko. I jest bezkarna
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (4 oceny)

5.5
Doładuj
Przeładuj