GRY
 
 

Ta mama jest niesamowita! Trening podczas sprzątania – zobacz jak ona to robi?

Po obejrzeniu tego filmu nie będziesz miała żadnych wymówek: „że nie masz czasu na fitness, bo zajmujesz się dzieckiem i domem”. Zobacz, bierz mopa w dłoń i do dzieła!

fot. Fotolia.pl
Mama z filmiku jest niesamowita: robi pompki froterując podłogę, przysiady wieszając pranie i wymachy nóg podczas prasowania. Nie każda z młodych mam pewnie ma taką kondycję, ale warto sprawdzić, czy też jesteś w stanie takie lub podobne ćwiczenia zrobić w czasie wykonywania dzisiejszych domowych obowiązków. Pamiętaj jeszcze o podskokach podczas gotowania obiadu i ćwiczeniach mięśni Kegla podczas obierania warzyw. Nie zniechęcaj się i zobacz, może uda ci się zaoszczędzić czas i sprzątając podreperujesz figurę po ciąży albo po prostu zadbasz o dobrą kondycję.  I koniecznie piszcie, czego udało wam się dokonać.
Zobacz też: Kalendarz odchudzania mamy

Obejrzyj film:

Nie ma wymówek! Podczas sprzątania można ćwiczyć!There are no excuses. While cleaning can exercise!@Sportsmama

Posted by fit.pl on 11 maja 2015Czy jesteście w stanie wykonać podobny trening podczas wykonywania domowych obowiązków? Czekamy na wasze komentarze…

Polecamy: 5 rodzajów sportu, dzięki których schudniesz najszybciej
Redakcja poleca: Ćwiczenia z dzieckiem w chuście – porady fit mamy
Fit mama Ania Dziedzic pokazuje jak ćwiczyć z niemowlakiem mając go wciąż przy sobie. Zobacz trening z dzieckiem w chuście.
Doładuj
Przeładuj