Taniec to najlepszy sposób na wywołanie porodu
fot. Facebook/Pregnancy & Motherhood

Ta mama wie, jak wywołać poród w 42. tygodniu ciąży! – film

Dla jednych zabawny i pełen wdzięku, dla drugich dziwny i niestosowny. Dlaczego opinie są tak skrajne? Musisz zobaczyć ten film!
Hanna Szczesiak
Taniec to najlepszy sposób na wywołanie porodu
fot. Facebook/Pregnancy & Motherhood
Ten film podbija Internet! To świetny dowód na to, że ciąża to nie choroba i odrobina aktywności fizycznej nie zaszkodzi – zwłaszcza wtedy, gdy termin porodu tuż, tuż.

Jak przyspieszyć poród?

Kiedy zbliża się termin porodu, a maluszkowi nie spieszy się do przyjścia na świat, mamy zaczynają wariować i szukają różnych sposobów na przyspieszenie porodu. Pikantne jedzenie, picie wywaru z liści malin czy seks to tylko kilka ze sposobów. Ta mama postanowiła, że przyspieszy poród... tańcząc. Nic dziwnego, że była niecierpliwa – w czasie nagrywania filmiku jest w 42. tygodniu ciąży!

Zobaczcie film:


 
Chociaż dla wielu osób ten film i tańcząca mama mają w sobie wiele uroku, pod nagraniem możemy przeczytać również niezbyt pozytywne komentarze. Jedna z internautek nazwała tę mamę "głupią kobietą", która "naraża swoje dziecko na niebezpieczeństwo".

Co wy myślicie o tym filmiku? Piszcie w komentarzach!

Czytaj także: "Byłam w ciąży, miałam tasiemca". Musisz przeczytać tę historię!
Redakcja poleca: Atrakcyjność kobiety w ciąży – film
W ciąży ciało kobiety bardzo się zmienia. Czy przyszła mama powinna martwić się, że przestaje być atrakcyjna? Odpowiada nasz psycholog Adriana Klos.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy