fot. Fotolia

Ta matka nie wiedziała, że w restauracji jest kamera. Jej zachowanie nas przeraziło!

Czasem każdego ponoszą nerwy, ale to, co zrobiła ta matka i to z tak błahego powodu, jest po prostu okrutne!
fot. Fotolia
Wiadomo, że kiedy ma się dzieci, czasem nerwy zawodzą. Nic jednak nie tłumaczy bicia! Klapsy świadczą o słabości i bezradności osoby, która decyduje się je komuś wymierzyć. 

Niektórzy rodzice potrafią powstrzymać swoją złość dla dobra dziecka. Są też tacy, którzy udają dobrych i wyrozumiałych rodziców gdy inni to widzą. Ta matka, nie zważając na nic i na nikogo, postanowiła ukarać swoje dziecko w publicznym miejscu. Powód: dziecku spadł hamburger! Co gorsze, pracownik restauracji stojący za ladą, nawet nie zareagował!

Przeczytaj także: 5 pytań, które powinnaś zadać, zanim ukarzesz dziecko

Przerażające nagranie

Nie ma wytłumaczenia dla takiego zachowania. Kobieta z nagrania nigdy nie powinna była tak się zachować! Gdy jej synkowi na ziemię spadł hamburger, matka najpierw zrzuciła go z krzesła, potem uderzyła go w twarz i dała klapsy. Niestety, to był dopiero początek. Narastająca w kobiecie agresja, wywołana zapewne płaczem dziecka, spowodowała, że matka przewróciła ponownie dziecko i zaczęła je... kopać! Leżącego chłopca dopiero po jakimś czasie podniosła, szarpiąc go za rączkę. Ciężko oglądać takie nagrania, bo człowiek nie jest w stanie spokojnie patrzeć na takie okrucieństwo wobec bezbronnego dziecka. My zdecydowaliśmy się udostępnić to video, bo w tym wszystkim zszokował nas brak reakcji pracownika restauracji. Jak można było na to spokojnie patrzeć??? Gdzie są granice nie wtrącania się w życie innych ludzi? Przecież ta matka na oczach innych katowała swoje dziecko!

Cały czas mówi się o znieczulicy społecznej. Te nagranie dowodzi, że niestety tak właśnie jest! Ludzie, otwórzcie oczy i nie pozwalajcie na takie zachowania. Macie do tego pełne prawo, bo wystąpicie w imieniu tych, którzy często nie są dopuszczani do głosu!

Przeczytaj także: Roczny chłopczyk żyje tylko dzięki interwencji sąsiadów!
Redakcja poleca: Grzeczne dzieci 1 - Kampania GADKI Fundacji Dzieci Niczyje
Wystartowała kampania edukacyjna GADKI przeciw wykorzystywaniu seksualnemu dzieci. Zobacz pierwszy z pięciu filmów promujących tę kampanię.
Oceń artykuł

Ocena 4 na 31 głosy

Zobacz także

Popularne tematy