GRY
 
 

Powód, dla którego to dziecko nosi maskę, ściska za gardło!

Nie musisz być fanem "Gwiezdnych wojen", żeby wzruszyć się podczas oglądania tej reklamy.

Ta reklama wzruszy nawet największego twardziela!
fot. YouTube/globeph
Chociaż to reklama promująca najnowszy film z serii "Gwiezdne wojny", wzrusza niemal tak samo, jak świąteczna reklama Allegro.

Miej odwagę, by...

Kilkunastoletni chłopiec każdego dnia chodzi do szkoły z młodszą siostrą. Dziewczynka przez cały czas nosi kask szturmowca (postaci z "Gwiezdnych wojen"), nawet kiedy bawi się z bratem, ogląda film czy... myje zęby. Dopiero w ostatnich sekundach dowiadujemy się, dlaczego dziewczynka nosi kask. Łzy same napływają do oczu...
 

Ta reklama promuje najnowszy film sagi, ale nie tylko. To część filipińskiej kampanii #CreateCourage ("Odważ się" lub "Miej odwagę"), w której można wygrać wycieczkę do Stanów Zjednoczonych i przekazać pieniądze na leczenie chorych dzieci na Filipinach.

Musicie przyznać – ta reklama naprawdę chwyta za serce! Nic dziwnego, że w zaledwie kilka dni zdobyła prawie 2 miliony wyświetleń.

Czytaj także: Nowa reklama Ikei wzbudza wątpliwości... Zobacz koniecznie!
Redakcja poleca: Jak zrobić czapkę mistrza Yoda
Mistrz Yoda to jeden z najciekawszych bohaterów sagi Gwiezdnych Wojen. I zapewne nie jeden fan Star Wars chciałby się za niego przebrać. Dlatego pokażemy wam jak szybko i tanio zrobić czapkę mistrza Yoda. Zobacz film z instruktażem
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Zainspiruj się najnowszymi trendami