Ta reklama wzruszy nawet największego twardziela!
fot. YouTube/globeph

Powód, dla którego to dziecko nosi maskę, ściska za gardło!

Nie musisz być fanem "Gwiezdnych wojen", żeby wzruszyć się podczas oglądania tej reklamy.
Hanna Szczesiak
Ta reklama wzruszy nawet największego twardziela!
fot. YouTube/globeph
Chociaż to reklama promująca najnowszy film z serii "Gwiezdne wojny", wzrusza niemal tak samo, jak świąteczna reklama Allegro.

Miej odwagę, by...

Kilkunastoletni chłopiec każdego dnia chodzi do szkoły z młodszą siostrą. Dziewczynka przez cały czas nosi kask szturmowca (postaci z "Gwiezdnych wojen"), nawet kiedy bawi się z bratem, ogląda film czy... myje zęby. Dopiero w ostatnich sekundach dowiadujemy się, dlaczego dziewczynka nosi kask. Łzy same napływają do oczu...
 

Ta reklama promuje najnowszy film sagi, ale nie tylko. To część filipińskiej kampanii #CreateCourage ("Odważ się" lub "Miej odwagę"), w której można wygrać wycieczkę do Stanów Zjednoczonych i przekazać pieniądze na leczenie chorych dzieci na Filipinach.

Musicie przyznać – ta reklama naprawdę chwyta za serce! Nic dziwnego, że w zaledwie kilka dni zdobyła prawie 2 miliony wyświetleń.

Czytaj także: Nowa reklama Ikei wzbudza wątpliwości... Zobacz koniecznie!
Redakcja poleca: Jak zrobić miecz świetlny Star Wars
Znasz jakiegoś małego fana Star Wars, który marzy by zostać rycerzem Jedi? Zrób z nim miecz świetlny w stylu Star Wars. I przez chwilke poczujcie się jak bohaterowie sagi Gwiezdne Wojny. Masa fantastycznej zabawy gwarantowana.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy