GRY
 
 

Ta praca domowa rozśmieszyła wszystkich, z wyjątkiem kobiet ;-) Sprawdź dlaczego!

Nauczyciele mają czasem dziwne pomyły na pracę domową dla uczniów. Jeszcze nie rozgryźliśmy, jaki był powód zadania tej :-)

rysunek 6-latki
fot. źródło: imgur.com
Rysowanie jest dla dzieci zadaniem wszechstronnie rozwijającym. Cieszymy się, że nauczyciel, który zlecił wykonanie rysunku wykazał się ogromną pomysłowością. Ciekawe jak długo myślał nad tym ćwiczeniem, by rozwijać wyobraźnię dziecka?

"Kochane dzieci, namalujcie portret swojej mamy."

Na 2 kartkach obok siebie mamy urocze obrazki z podpisami: "Moja mama kiedy wstaje rano wygląda tak", oraz "Moja mama kiedy wychodzi wygląda tak... ". Dzieci jak się okazuje są dobrymi obserwatorami i wiedzą, że ich ukochane mamy, nie zawsze wyglądają wystrzałowo.


Wiadomo że rano, zwłaszcza po nieprzespanej nocy, widok kobiety może niejednego przestraszyć. Zmierzwione  włosy, brak makijażu, pognieciona piżama... Tak wygląda prawdziwe życie. Niestety nie każda kobieta rano wygląda jak milion dolarów. Okazuje się,  że nawet 6-letnie dziecko dostrzega już takie zmiany. Za to wieczorem mama jest najpiękniejsza!Choć zadanie okazało się dość zabawne, pozostaje pytanie, co miało na celu? Hmm... jeszcze tego nie rozgryźliśmy. Być może nauczyciel chciał nauczyć dzieci, że warto o siebie dbać, a może pokazać, że każdy może się zmienić, jeżeli tylko będzie tego chciał? 

A może Wy macie pomysł, co nauczyciel miał na myśli?

Zobacz także: Zabawne historie związane z Waszymi dziećmi!
Redakcja poleca: 10 przyczyn złego zachowania [WIDEO]
Wbrew pozorom coś, co dla ciebie jest błahostką, może wpływać na dziecko i jego zachowanie.

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Zainspiruj się najnowszymi trendami