Aktywna ciąża

Kobieta czyta książkę
ciąża
porady
ciąża bliźniacza

Już jest! Setne wydanie najpopularniejszego poradnika dla rodziców czeka w twojej księgarni

Ciąża i poród to też czas wielu pytań i wątpliwości. Zastanawiasz się, gdzie znaleźć rzetelne odpowiedzi? Książka „W oczekiwaniu na dziecko” Heidi Murkoff to najlepszy poradnik dla przyszłych matek i ojców, a także… bestseller – na świecie sprzedała się w ponad 22 milionach egzemplarzy! To idealny prezent dla każdej ciężarnej.
Partner
5 miesiąc ciąży
ciąża
objawy ciąży
aktywna ciąża

5 miesiąc ciąży – który to tydzień, czy poczujesz ruchy dziecka? Badania, objawy, dolegliwości

W 5 miesiącu ciąży poczujesz pierwsze ruchy dziecka w brzuchu! To jeden z najpiękniejszych momentów podczas dziewięciu miesięcy oczekiwania na malucha. W tym miesiącu czeka cię również ważne badanie, tzw. USG połówkowe – być może dzięki niemu już teraz poznasz płeć swojego dziecka.
Katarzyna Imiołek
ciąża
homeopatia
aktywna ciąża

Jak przyszła mama może o siebie zadbać? [WYWIAD Z EKSPERTEM]

Zmienne nastroje, płaczliwość oraz inne skutki burzy hormonalnej, których doświadcza ciężarna, nie pomagają w tym, by dobrze się czuć i funkcjonować. Warto jednak wsłuchać się w potrzeby organizmu i starać się na nie odpowiadać. O tym, jak to zrobić, opowiada podczas Wirtualnych Warsztatów Mamo, To Ja pediatra, dr Joanna Gzik.
Sonia Młodzianowska
Maffashion opowiedziała o ciąży
ciąża
aktywna ciąża
ciąża i poród

Maffashion opowiedziała o swojej ciąży - dlaczego ją ukrywała, ile przytyła

Maffashion od wielu lat marzyła o posiadaniu dziecka. Ostatnio jej pragnienie się spełniło, kobieta potwierdziła swoją ciążę, a teraz wyjawiła szczegóły – dlaczego ją ukrywała i ile przytyła.
Joanna Biegaj
Maffashion potwierdziła ciążę! Pochwaliła się piękną sesją z widocznym brzuszkiem!
ciąża
początek ciąży
aktywna ciąża

Maffashion potwierdziła ciążę! Pochwaliła się piękną sesją z widocznym brzuszkiem!

Maffashion potwierdziła, że jest w ciąży. Zamieściła na Instagramie przepiękne ciążowe zdjęcie. Pod postem posypały się gratulacje, między innymi od Gosi Rozenek i Julii Wieniawy.
Joanna Biegaj
Lara Gessler opowiedziała ile przytyła w ciąży! Zdradziła też kiedy rodzi
ciąża
aktywna ciąża

Lara Gessler zdradziła, ile przytyła w ciąży! Poród już niedługo!

Niedługo na świat przyjdzie pierwsze dziecko Lary Gessler. Kobieta opowiedziała ostatnio o swojej ciąży – ile przytyła, kiedy będzie rodzić, a także jak się czuje.
Joanna Biegaj
ciążą na wypowiedzeniu
praca
ciąża
aktywna ciąża

Ciąża na wypowiedzeniu – chroni cię specjalne prawo!

Z kodeksu pracy wynika, że pracodawcę obowiązuje zakaz rozwiązania umowy o pracę z kobietą ciężarną. Dotyczy to zarówno sytuacji, gdy była ona w ciąży już przed okresem wypowiedzenia, jak i tej, gdy zaszła w ciąże w trakcie jego trwania.
Joanna Biegaj
Femibion 0 ciąża
ciąża
zdrowie w ciąży
suplementacja

Chcesz mieć dziecko? Zdrowy tryb życia kluczem do powiększenia rodziny

Żyjemy w takim pędzie, że na co dzień rzadko się zastanawiamy, jak wygląda nasze życie. Jeśli planujesz ciążę, zwolnij na chwilę i zadaj sobie kilka pytań. Czy wystarczająco dużo śpisz? Co jadasz? Jak dużo pracujesz? Jesteś zestresowana? Udaje ci się znaleźć czas na wypoczynek, aktywność fizyczną i prawdziwą bliskość z przyszłym tatą?
Partner
Basia Kurdej-Szatan w ciąży! Który to miesiąc?
aktywna ciąża

Basia Kurdej-Szatan w ciąży! Który to miesiąc?

Choć o ciąży aktorki spekulowano już od wielu tygodni, na oficjalną wiadomość ze strony samej Basi Kurdej-Szatan musieliśmy cierpliwie poczekać. Basia ukrywała ciążowe krągłości niemal przez pół roku – aż do teraz! Czemu prezenterka wieść o drugim dziecku tak długo trzymała w tajemnicy?
Katarzyna Gałązkiewicz
aktywność w ciąży
rozwój płodu
aktywna ciąża
fitness w ciąży

Ćwicz w ciąży, a twoje dziecko będzie sprawniejsze!

Spodziewasz się dziecka? O ile nie masz przeciwwskazań do aktywności fizycznej, zacznij się ruszać! Zyskacie oboje: ty i twoje maleństwo!
Ewa Janczak-Cwil
Ciąża. Świadome macierzyństwo
ciąża
aktywna ciąża

II edycja kampanii edukacyjnej „Ciąża. Świadome macierzyństwo”

Sierpień rozpoczął się pod znakiem Światowego Tygodnia Karmienia Piersią. Dziecko, ciąża i wyzwania związane z macierzyństwem stały się tematem najnowszej kampanii przygotowanej przez Warsaw Press. Całość ukaże się w prasie, jako specjalny dodatek tematyczny dystrybuowany wraz z Gazetą Wyborczą i w Internecie. Partnerem merytorycznym projektu jest Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników oraz Instytut Matki i Dziecka. Twarzą kampanii została Beata Sadowska – dziennikarka radiowa i telewizyjna. Partnerem medialnym kampanii został portal babyonline.pl
Materiały promocyjne
Ciąża. Świadome macierzyństwo
ciąża i emocje
aktywna ciąża

Świadome Rodzicielstwo

W trosce o zdrowie dziecka, teraz i w przyszłości, niezwykle istotne jest prawidłowe żywienie już w 1000 pierwszych dniach życia. Na nasze pytania odpowiada Joanna Pindral, Specjalistka ds. żywienia edukacyjnego programu „1000 pierwszych dni dla zdrowia".
Materiały promocyjne
Paulina Sykut-Jeżyna
mama w formie
aktywna ciąża
dieta ciężarnej

Paulina Sykut-Jeżyna: pogoda na dziecko

Wkrótce Paulina Sykut-Jeżyna zostanie mamą (kiedy przeprowadzaliśmy wywiad, była w szóstym miesiącu ciąży). Prezenterka opowiada nam o przygotowaniach do narodzin małej Róży i zdradza, jak zachować formę podczas ciąży.
Magdalena Jabłońska
Baletnica w ciąży
praca w ciąży
aktywna ciąża

Imponujące! Ciężarna baletnica wciąż kręci piruety!

"Ciąża to nie choroba, pracuj do porodu" – radzą niektórzy przyszłym mamom. Ciekawe, co powiedzieliby baletnicy...
Beata Turska
forma w ciąży
ćwiczenia w ciąży
ćwiczenia po porodzie
aktywna ciąża

Zachowaj formę w ciąży i tuż po porodzie!

Chcesz być aktywna w ciąży i szybko wrócić do formy po porodzie? O tym, jak to zrobić przeczytasz w książce "Forma w ciąży". Polecamy wszystkim przyszłym i świeżo upieczonym mamom.
materiały partnera
Lewandowska plakat
zdrowie w ciąży
ćwiczenia w ciąży
dieta w ciąży

Warsztaty Ani Lewandowskiej dla kobiet w ciąży

Jesteś w ciąży lub jesteś młodą mamą i nadal chcesz prowadzić aktywny tryb życia? Doskonale! Zapraszamy na targi i warsztaty Healthy Ciąża prowadzone przez Anię Lewandowską.
Anna Parcheta
bieganie w ciąży, czy można biegać w ciąży
sport
bieganie w ciąży
aktywna ciąża

Bezpieczne bieganie w ciąży

W ciąży nie wolno biegać? Puls przyszłej mamy nie może przekraczać 140? To mity! Stosując się do pewnych zasad, możesz dbać o formę w ciąży, ćwiczyć i trenować bieganie bez szkody dla dziecka.
Katarzyna Imiołek