Cytaty - strona 2

Przysłowia na lepszy dzień. Poznaj ich znaczenie
cytaty
przysłowia
aforyzmy

Fajne przysłowia na lepszy dzień. Poznaj ich znaczenie

Poznaj fajne polskie przysłowia na lepszy dzień, ale wcześniej... zaopatrz się w solidne opakowanie chusteczek. Za chwilę możesz uronić łzę ze śmiechu – i to niejedną.
Joanna Lechowicz
Śmieszne przysłowia, które poprawią twój humor
cytaty
przysłowia
aforyzmy

Śmieszne przysłowia, które poprawią twój humor

Śmieszne przysłowia to gwarancja solidnej dawki śmiechu. Przygotuj się na duży zastrzyk pozytywnej energii!
Joanna Lechowicz
Cytaty o małżeństwie
szczęśliwe małżeństwo
małżeństwo
cytaty

Cytaty o małżeństwie, czyli prawdziwe oblicza związku

Cytaty o małżeństwie ukazują wspólne wzloty i upadki. Są też okazją do wspominania pięknych chwil spędzonych z drugą osobą. Poniżej znajdziesz bogaty zestaw cytatów, które doskonale odzwierciedlają uroki małżeństwa.
Klaudia Stawiarska
cytaty o miłosci do dziecka
dziecko
cytaty

Cytaty o miłości do dziecka: do dedykacji, na urodziny, chrzest i inne uroczystości

Cytaty o miłości do dziecka bardzo często wyrażają najpiękniejsze uczucia mamy i taty względem ukochanych pociech. Są mądrymi sentencjami, które mogą służyć za motywację i inspirację w codziennym życiu. Sprawdź, jakie propozycje cytatów o miłości do dziecka wybraliśmy dla ciebie.
Joanna Biegaj
Przysłowia niemieckie
cytaty
przysłowia
aforyzmy

Niemieckie przysłowia – 120 powiedzeń i ich polskie odpowiedniki

Niemieckie przysłowia bardzo często występują w mowie potocznej, dlatego warto je poznać, by lepiej zrozumieć naszych sąsiadów. Poznaj z nami najpopularniejsze niemieckie powiedzenia z ich polskimi odpowiednikami!
Joanna Lechowicz
Przysłowia łacińskie
cytaty
przysłowia
aforyzmy

Najpiękniejsze sentencje i przysłowia łacińskie

Łaciński to jedyny język, który nie podlega ewolucji. Z tego powodu przysłowia łacińskie mają unikatowy wymiar, gdyż nie są obarczone wieloznacznością nowożytnej mowy. Poznaj z nami mądrości starożytne, które zachowały się w wielu aforyzmach i przysłowiach.
Joanna Lechowicz
Cytaty o wartościach
wartości
przyjaźń
cytaty

Cytaty o wartościach w życiu, którymi warto się kierować

Cytaty o wartościach w życiu pozwolą ci je przewartościować. Jedni stawiają je wyżej, a inni niżej. Wartościami w życiu mogą być rodzina, kariera, rozwój osobisty. Należy pielęgnować każdą z nich dla spokoju ducha i dla samodoskonalenia.
Klaudia Stawiarska
Cytaty o śmierci
śmierć
strata dziecka
cytaty

Cytaty o śmierci, które pomogą ukoić ból

Cytaty o śmierci mogą pomóc zrozumieć trudny czas, w którym doświadczamy utraty kogoś bliskiego, ale również docenić samo życie. Doświadczenie śmierci jest niezwykle trudnym wydarzeniem, na pewno warto jednak wierzyć w to, że wszystko się ułoży.
Klaudia Stawiarska
Cytaty o szczęściu
miłość
szczęście
cytaty

Cytaty o szczęściu, które rozjaśnią ci każdy dzień

Cytaty o szczęściu pomogą zrozumieć, czym dla różnych ludzi jest ten niezwykły stan. Niektóre z pewnością wywołają uśmiech na twojej twarzy. Inne przydadzą się do życzeń lub dedykacji. Jeśli masz kiepskie samopoczucie lub ktoś z twoich bliskich ma gorszy dzień, poniższe sentencje pomogą też rozwiać ciemne chmury.
Klaudia Stawiarska
Cytaty o rodzeństwie
rodzeństwo
rodzina
cytaty

Cytaty o rodzeństwie, czyli o przyjaciołach na całe życie

Cytaty o rodzeństwie ukazują tę piękną relację, której z nikim innym nie da się stworzyć. Rodzeństwo zna nas od zawsze i jest powiernikiem naszych najskrytszych tajemnic. Chociaż bywa różnie, zazwyczaj jesteśmy w stanie wskoczyć za sobą w ogień. Poniżej znajdziesz ciekawe i inspirujące cytaty o rodzeństwie.
Klaudia Stawiarska
Cytaty o przyjaźni
przyjaciele dziecka
przyjaźń
cytaty

Cytaty o przyjaźni na dobre i złe dni

Cytaty o przyjaźni to zbiór sentencji znanych i mniej znanych osób, które ubrały w słowa wymiar tej wyjątkowej relacji. Osoba, na którą zawsze możemy liczyć, jest nieocenionym wsparciem w życiu codziennym, dlatego warto o nią dbać.
Klaudia Stawiarska
Cytaty o podróżach
aktywny wypoczynek
podróże z dziećmi
cytaty

Cytaty o podróżach, czyli zbiór motywacyjnych słów

Cytaty o podróżach mogą stać się inspiracją do planów wyjazdowych. Nieważne, czy fotografujesz i potrzebujesz cytatu do zdjęcia na Instagram, czy może potrzebujesz motywującego cytatu, aby wyruszyć w drogę – ten artykuł jest dla ciebie.
Klaudia Stawiarska
Cytaty o miłości
miłość
miłość do dziecka
cytaty

Cytaty o miłości – przekaż w piękny sposób to, co czujesz

Cytaty o miłości to zbiór najpiękniejszych sentencji, jakimi kiedykolwiek opisano zjawisko miłości. Miłość to jedno z pierwszych uczuć, jakiego doświadczamy, pojawiając się na świecie, a także jedno z najsilniejszych. Rozmowa o miłości bywa trudna. Odpowiedni cytat pomoże ci wyrazić to, co czujesz.
Klaudia Stawiarska
Cytaty o koniach
zwierzęta
hobby
cytaty

Cytaty o koniach [piękne, refleksyjne, zabawne cytaty nie tylko dla koniarzy]

W poszukiwaniu wyjątkowych cytatów o koniach, warto zajrzeć nie tylko do klasyki literatury czy nowych książek, ale i starych zeszytów z piosenkami. Wśród naszych cytatów, znajdziesz również słowa znanych osób, które w błyskotliwy sposób przekazują prawdy, mogące się przydać nie tylko w siodle.
Klaudia Stawiarska
Cytaty na dobranoc
sen
dobry sen
cytaty

Cytaty na dobranoc – na zakończenie długiego dnia

Cytaty na dobranoc mogą przydać się, gdy chcemy napisać krótką wiadomość do bliskiej osoby pod koniec dnia. Poniżej zbiór najciekawszych cytatów na dobranoc pasujących na różne okazje. Na pewno znajdziesz wśród nich sentencję, która odda to, co chcesz przekazać.
Klaudia Stawiarska
cytaty o wiośnie
wiosna
cytaty

Cytaty o wiośnie: piękne aforyzmy, sentencje i fragmenty piosenek

Cytaty o wiośnie doskonale opisują tę najpiękniejszą porę roku w zaledwie kilku słowach. Mogą być natchnieniem do przemyśleń na temat otaczającego nas świata. Dodatkowo, po ich przeczytaniu – z pewnością wyda się nam on jeszcze piękniejszy.
Joanna Biegaj
cytaty o rodzinie
dziecko
rodzina
cytaty

Najpiękniejsze cytaty o rodzinie – sentencje, złote myśli, przysłowia o rodzinie i domu

Cytaty o rodzinie sprawdzą się jako napis na ścianie, który będzie przypominał wszystkim domownikom o tym, jak wielką wartością jest rodzina. Można także wpisać je do rodzinnego albumu lub wykorzystać jako dedykację. Przedstawiamy najpiękniejsze sentencje o rodzinie, domu i dzieciach
Joanna Biegaj
cytaty o narodzinach dziecka
dziecko
narodziny
cytaty

Najpiękniejsze cytaty o narodzinach dziecka. Chwytają za serce!

Cytaty o narodzinach dziecka są idealne do wpisania na kartkę z okazji przyjścia na świat małego człowieka. Świetnie sprawdzą się też jako grawer na prezencie lub dołączona do niego dedykacja. Przedstawiamy wyjątkowe sentencje z okazji narodzin dziecka.
Joanna Biegaj
Kubuś Puchatek cytaty
książka
książka dla dzieci
cytaty

Kubuś Puchatek – najpiękniejsze cytaty o przyjaźni i miłości

Cytaty z „Kubusia Puchatka” to życiowe mądrości, przedstawione w zadziwiająco prosty sposób. Są odpowiednie zarówno dla maluchów, które dopiero poznają świat, jak i dla dorosłych, którzy ciągle próbują go zrozumieć.
Joanna Biegaj
mały książę, saint-exupery
książka dla dzieci
czytanie książek
cytaty

„Mały Książę” – cytaty o życiu, miłości, przyjaźni

„Mały Książę” to książka niezwykła, na całe życie. Jako dzieci czytamy ją jak baśń, jako dorośli – traktat o wartościach, o więzach międzyludzkich. I kochamy powtarzać cytaty z „Małego Księcia”. Oto niektóre z nich.
Tatiana Audycka-Szatrawska
cytaty na urodziny
dziecko
urodziny
cytaty

Mądre i piękne cytaty na urodziny –​ 22 sentencje urodzinowe

Cytaty na urodziny doskonale sprawdzą się jako treść kartki urodzinowej, bileciku dołączonego do prezentu lub bukietu kwiatów. Solenizant na pewno będzie mile zaskoczony! Prezentujemy nasze propozycje sentencji i złotych myśli urodzinowych.
Joanna Biegaj
cytaty o szkole
nauka
szkoła
cytaty

Cytaty o szkole i nauce – motywujące, zabawne i mądre

Cytaty o szkole i nauce mogą inspirować i motywować do dalszego rozwoju oraz poszerzania wiedzy. Będą idealne jako wpis do książki dla ucznia. Sprawdzą się jako sentencje do prezentów na zakończenie roku szkolnego. Można wpisać je na bileciku do kwiatów wręczanych nauczycielowi na koniec roku szkolnego.
Joanna Biegaj
cytaty o dzieciach
dziecko
życzenia
cytaty

Cytaty o dzieciach: piękne, mądre, śmieszne + cytaty o dzieciach i rodzicach

Cytaty o dzieciach mogą być sympatycznym urozmaiceniem życzeń z okazji narodzin maleństwa, chrzcin czy pierwszych urodzin dziecka. Przedstawiamy zbiór najpiękniejszych sentencji o dzieciach.
Ewa Janczak-Cwil
Cytaty na chrzest
dziecko
chrzest
cytaty

Cytaty na chrzest: piękne sentencje i złote myśli z okazji chrzcin

Cytaty na chrzest nadają się jako życzenia do kartki pamiątkowej albo jako dedykacja do albumu z okazji chrztu. Jeśli to ty organizujesz chrzest swojego dziecka - sentencje i aforyzmy mogą ci posłużyć jako treść zaproszenia, by nie ograniczać się jedynie do daty i miejsca. Wybierz spośród cytatów z Biblii, Jana Pawła II, księdza Twardowskiego lub innych złotych myśli.
Milena Oszczepalińska
cytaty na dzień kobiet
kobieta
dzień kobiet
cytaty

Cytaty na Dzień Kobiet: 30 najpiękniejszych sentencji o kobietach

Cytaty na Dzień Kobiet mogą być atrakcyjnym dodatkiem do życzeń i prezentów. Z okazji 8 marca prezentujemy najciekawsze sentencje o kobietach - do wysłania, napisania, przeczytania.
Joanna Biegaj
dziadek cytaty
dziadek
cytaty

Dziadek - cytaty, sentencje i złote myśli

Dziadek – cytaty, które go opisują, doskonale sprawdzą się np. jako treść laurki na Dzień Dziadka lub urodziny. Takie złote myśli i sentencje z pewnością ucieszą i wzruszą każdego dziadka.
Joanna Biegaj
Cytaty o babci
babcia
dzień babci
cytaty

Cytaty o babci: wyjątkowe sentencje na Dzień Babci i nie tylko

Cytaty o babci można wypisać na laurce dla niej z okazji urodzin, imienin lub Dnia Babci. Przedstawiamy wzruszające cytaty o miłości do babci, ale także te, mówiące jak ważna jest rola dziadka. Są to myśli kilku znanych osób oraz kilka anonimowych sentencji.
Milena Oszczepalińska
cytaty o miłości
cytaty

Czym jest miłość? Te cytaty mówią wszystko! Z którym się zgadzacie?

Zdefiniowanie miłości jest zadaniem bardzo trudnym, ponieważ dla każdego może ona oznaczać coś zupełnie innego. Fascynację tym zjawiskiem, które jest najczęściej utożsamiane z uczuciem, widać w wielu cytatach, wierszach i aforyzmach. Oto niektóre z nich! Który jest najbliższy waszemu sercu?
Katarzyna Gałązkiewicz
natalia siwiec z mamą i córką Mią oraz z przesłaniem dla ludzi
dzieci gwiazd
zakupy dla mam
papież

Natalia Siwiec z mamą i córeczką na Instagramie. Kieruje do fanów wyjątkowe słowa! [ZDJĘCIA]

Świątecznie, rodzinnie, wesoło i oczywiście modnie, ale i jednocześnie - co często się zdarza w przypadku instagramowych postów Natalii Siwiec - refleksyjnie, z zadumą i wielką mocą słów. Co nowego u naszej ulubionej znanej mamy i córeczki? Tylko dla fanów Natalii i Mii!
Weronika Zagojska
piękne cytaty o macierzyństwie
bycie mamą
cytaty

Cytaty o mamie - najpiękniejsze memy o macierzyństwie

Zobacz filmik z krótkim zestawieniem naszych najładniejszych i najbardziej trafnych facebookowych memów, które podbiły serca czytelniczek, co widać po ilości udostępnień z naszego profilu Babyonline.pl na Facebooku.
Martyna Pstrąg