Podróże z dziećmi - strona 2

Atrakcje Olsztyn
podróżowanie
bezpieczna podróż
podróże z dziećmi

Olsztyn – atrakcje dla dzieci

Atrakcje dla dzieci w Olsztynie dostarczą wam wiele rozrywki podczas wakacji. Nie brakuje tu obiektów sportowych, edukacyjnych czy krajoznawczych. Poznajcie z nami olsztyńskie muzea i dowiedzcie się, jak aktywnie spędzić czas w Olsztynie całą rodziną.
Klaudia Stawiarska
Atrakcje kujawsko-pomorskie
podróże z dzieckiem samolotem
bezpieczna podróż
podróże z dziećmi

Atrakcje dla dzieci w województwie kujawsko-pomorskim

Poznajcie najciekawsze atrakcje dla dzieci w województwie zachodnio-pomorskim. Kujawy mają dużo do zaoferowania całym rodzinom: od miejsc zabytkowych, do miejsc rozrywki i zabawy. Z pewnością nie będziecie się tu nudzić!
Klaudia Stawiarska
Atrakcje opolskie
atrakcje dla dzieci
podróżowanie
bezpieczna podróż

Atrakcje dla dzieci w województwie opolskim

Atrakcje dla dzieci w województwie opolskim są zróżnicowane. Opole i okolice mają w swojej ofercie wiele muzeów, sal zabaw, czy zabytków na świeżym powietrzu. Ten region świetnie sprawdzi się nie tylko na wakacyjny wyjazd, ale również weekendowy.
Klaudia Stawiarska
atrakcje dla dzieci Kraków
podróż z dzieckiem
atrakcje dla dzieci
plan podróży

Najciekawsze atrakcje dla dzieci – Kraków 

Zapomnijcie o nudzie podczas zwiedzania i poznajcie z nami najciekawsze atrakcje dla dzieci. Kraków i okolice oferują mnóstwo miejsc, w których czeka na was świetna zabawa.
Joanna Lechowicz
Sarbinowo atrakcje
podróż z dzieckiem
atrakcje dla dzieci
plan podróży

Sarbinowo – atrakcje dla dzieci, dzięki którym zapomnicie o nudzie!

Atrakcje dla dzieci w Sarbinowie nie są zbyt rozbudowane, dlatego nasz przewodnik poszerzyliśmy także o okoliczne miejscowości. Przekonajcie się, o jakie miejsca warto urozmaicić wasz rodzinny wypoczynek na plaży.
Joanna Lechowicz
Koszalin atrakcje
podróż z dzieckiem
atrakcje dla dzieci
plan podróży

Koszalin – atrakcje dla dzieci

Atrakcje dla dzieci w Koszalinie są bardzo zróżnicowane. Oprócz wodnej zabawy czeka tu na was wiele ciekawych miejsc, gdzie najmłodsi mogą liczyć na moc rozrywki.
Joanna Lechowicz
Paszport dla dziecka
podróże z dziećmi

Paszport dla dziecka: jak wyrobić paszport i jakie dokumenty są potrzebne?

Paszport dla dziecka jest wymagany w krajach poza Unią Europejską. Aby go wyrobić, należy złożyć stosowne dokumenty i uiścić opłatę. Wyjaśniamy, w jakim wieku można wyrobić dziecku paszport, gdzie złożyć wniosek i jaka jest cena paszportu.
Magdalena Drab
mama z córką w lesie Smerfy KINDER
podróż z dzieckiem
czas na zabawę z dzieckiem
gra i zabawa rodzice dzieci

7 sposobów na nieoczywiste rozwijanie zmysłów przez podróże i krótkie wycieczki – dzieciaki to kochają!

Bycie mamą i tatą to nie lada wyzwanie. Każdy dzień pełen jest zadań (nie tylko) logistyczno-organizacyjnych. Jednak jednym z najczęstszych pytań zadawanych sobie przez rodziców jest to, w co i jak się bawić, by wspierać rozwój zmysłów malucha. A może postawicie na... małe i duże podróże? Przecież kształcą i rozwijają. Jak planować wypady, by połączyć przyjemność z rozwojem? Podpowiadamy!
Partner
Jeden dzień w Rabkolandzie, czyli idealny pomysł na rodzinną wycieczkę
wakacje
wakacje dla dzieci
podróże z dziećmi

Jeden dzień w Rabkolandzie, czyli idealny pomysł na rodzinną wycieczkę

Na terenie Małopolski, jednym z najpiękniejszych regionów w Polsce, znajduje się prawdziwa perełka przeznaczona dla całej rodziny. Park rozrywki Rabkoland od wielu lat ściąga wycieczkowiczów z różnych zakątków kraju. Nic dziwnego – to doskonała atrakcja zarówno dla dzieci, jak i rodziców.
redakcja mamotoja.pl
rodzina na wakacjach
podróż z dzieckiem
podróże z dziećmi

Rodzinne podróżowanie z walizkami Wittchen będzie miłe i komfortowe!

Okres wakacji to czas, kiedy można odpocząć całą rodziną. Rodzinne podróżowanie wymaga jednak odpowiedniego przygotowania. Zanim ruszycie w drogę, upewnijcie się, że macie do czego się spakować – a to nie jest już wcale taką prostą sprawą! Podpowiadamy, jakie walizki najlepiej sprawdzą się podczas rodzinnych wyjazdów. Nawet dzieciaki znajdą coś dla siebie!
materiały promocyjne
paszport covidowy
podróże z dziećmi

Paszport covidowy – jak wygląda, do czego uprawnia, ile jest ważny?

Paszport covidowy potwierdza poddanie się szczepieniu na COVID-19, przechorowanie tej choroby lub otrzymanie negatywnego wyniku testu na koronawirusa. Dzięki niemu posiadacz paszportu może przekraczać granice krajów, meldować się w hotelach, wchodzić do parków rozrywki i nie przejmować się niektórymi obostrzeniami. Sprawdź, jak pobrać paszport covidowy dla siebie lub dziecka.
Ewa Janczak-Cwil
paszport covidowy jakie kraje
bezpieczna podróż
podróże z dziećmi
koronawirus

Paszport covidowy – jakie kraje go honorują?

Paszport covidowy zacznie funkcjonować w UE już 1 lipca. Jakie kraje przystąpiły do programu, ułatwiając turystom zagraniczny wypoczynek? W tej chwili system działa już w 9 krajach, od 1 lipca zacznie funkcjonować w całej UE, a także w części krajów spoza Unii. Sprawdź, dokąd pojedziesz z paszportem covidowym.
Ewa Janczak-Cwil
podróżująca rodzina
podróżowanie
podróże z dziećmi

Marzysz o komfortowej podróży całą rodziną? Walizki Wittchen sprawdzą się idealnie!

Podróżowanie z dziećmi wymaga dużej organizacji i wcześniejszego przygotowania. Warto zadbać o każdy szczegół, by podróż samochodem lub samolotem przebiegła w jak najbardziej komfortowych warunkach. Jednym z ważnych, a często pomijanych elementów komfortu w podróży są walizki: pojemne, by zmieściły wszystkie skarby najmłodszych, a przy tym lekkie i wytrzymałe.
materiały promocyjne
Hotele. Kiedy zostaną otwarte?
hotel
podróże z dziećmi
koronawirus

Kiedy otwarcie hoteli? Minister zdrowia nie ma dla nas dobrych informacji

Kiedy pojedziemy na rodzinny urlop w Polsce? Jak zapowiedział szef resortu zdrowia Adam Niedzielski, rząd myśli na razie o odmrożeniu innej branży.
Sylwia Arlak
Samolot pasażerski
podróże z dziećmi
koronawirus

19-miesięczne dziecko bez maseczki w samolocie. Odwołany lot i interwencja policji

Pasażer podróżujący z Calgary do Toronto z dwiema córkami w wieku 19 miesięcy i 3 lat został wyproszony z pokładu samolotu. Jak się okazuje – bezprawnie.
Aleksandra Zaborowska
LEGO DUPLO test redakcji
klocki Lego Duplo
zabawa dla dzieci
kreatywna zabawa

Pomogłam córce spełnić 3 marzenia w jeden weekend. To możliwe! [TEST REDAKCJI]

Dziecięca wyobraźnia jest nieograniczona, jednak na każdym etapie warto ją stymulować. Podpowiadać dziecku scenariusze zabaw, zadawać inspirujące pytania i wspierać odpowiednimi zabawkami. Dzięki nim możliwa jest podróż w kosmos, pływanie łodzią po Nilu, otwarcie salonu fryzjerskiego w Australii a nawet praca na lodowej stacji badawczej z pingwinami!
Partner
Rodzinne wakacje
wakacje z dzieckiem
bezpieczna podróż
podróże z dziećmi

Technologia a bezpieczeństwo w podróży z dziećmi

Wyjazd na wakacje z dzieckiem oznacza więcej przygotowań niż wypoczynek we dwoje. Podpowiadamy, jak go zaplanować i co zrobić, by podróż samochodem była udana, a przede wszystkim bezpieczna.
Partner
w czym nosić dziecko
nosidełko dla dziecka
Marko
chusta do noszenia dzieci

Maluch w drodze – jak i w czym bezpiecznie wozić i nosić dziecko

Plan dnia na jutro: od rana podjechać na pocztę, później podskoczyć do banku, po lunchu jogging w pobliskim parku, a wieczorem może uda się podjechać na zakupy lub na kolację… stop. Nie chodzi o to, że za dużo. A raczej o to, że z maluchem może nie pójść tak sprawnie. Może, choć nie musi. Wystarczy, że będziesz odpowiednio przygotowana.
Partner
Quiz miasta
podróże z dziećmi

Czy rozpoznasz słynne budowle z całego świata? [QUIZ RODZINNY]

Dominika Bielas
Jak zabezpieczyć dziecko w samochodzie?
samochód
wakacje z dzieckiem
bezpieczna jazda

Raport bezpiecznej jazdy

Bezpieczeństwo w podróży z dzieckiem to coś, czego w żadnym razie nie można bagatelizować. Gdzie jest najbezpieczniejsze miejsce dla dziecka w samochodzie? Jakie cechy powinien mieć samochód, aby zagwarantować nam bezpieczeństwo? O czym warto pamiętać, a czego nie powinno się robić podczas podróży z dzieckiem? Sprawdź, co powinnaś wiedzieć na ten temat.
Partner
rodzinne podróże cenniejsze od prezentów
wakacje z dzieckiem
zabawki dla dzieci
prezenty dla dzieci

Zamiast kupować prezenty, lepiej zabrać dziecko na wakacje!

Kupujemy dzieciom za dużo zabawek, zamiast tego powinniśmy z nimi podróżować - twierdzi psycholog. Dlaczego rodzinne wakacje są lepsze dla dziecka?
Karolina Stępniewska