Życzenia - strona 2

Życzenia wielkanocne dla babci
babcia
życzenia
wielkanoc

Życzenia wielkanocne dla babci i dziadka (dużo propozycji)

Życzenia wielkanocne dla babci z pewnością sprawią jej bardzo dużo radości. Mamy też kilka propozycji życzeń, które ucieszą również dziadka. Przygotowaliśmy dużo wielkanocnych wierszyków. Z pewnością każdy znajdzie u nas coś odpowiedniego dla siebie i swoich bliskich, którym zechce te życzenia złożyć.
Joanna Biegaj
życzenia na walentynki dla koleżanki i kolegi
życzenia
walentynki

Życzenia na walentynki dla koleżanki i kolegi: krótkie, od serca, do SMS-a

Życzenia na walentynki dla koleżanki i kolegi to świetny sposób, by wyrazić sympatię, jaką czujemy do tych osób. Przedstawiamy kilkanaście propozycji życzeń walentynkowych od serca. Z pewnością wywołają uśmiech na twarzy adresata!
Joanna Biegaj
Życzenia dla babci
babcia
życzenia
dzień babci

Życzenia dla babci: krótkie, zabawne, wzruszające wierszyki na laurkę [RÓŻNE OKAZJE]

Piękne i wzruszające życzenia dla babci w postaci krótkiego wierszyka czy rymowanki z pewnością wywołają uśmiech i radość na jej twarzy. Jak powiedzieć babci „kocham cię”? Najlepiej właśnie poprzez takie życzenia. Skorzystajcie z naszych propozycji wierszyków dla babci i wybierzcie taki, który będzie idealnie pasował do ukochanej babuni.
Milena Oszczepalińska
Mikołajki życzenia
życzenia

Życzenia na mikołajki 2021 – oryginalne i śmieszne wierszyki

Życzenia na mikołajki są już swego rodzaju tradycją. Chyba każdy jest przyzwyczajony, że tego dnia dostaje kilka wiadomości o śmiesznej lub po prostu miłej treści.
Joanna Biegaj
dzień babci i dziadka
dziadek
babcia
życzenia

Dzień Babci i Dziadka 2022 –​ kiedy obchodzimy, jaka jest historia tych świąt?

Dzień Babci i Dziadka przypada w styczniu. To dwa osobne święta, które często obchodzi się tego samego dnia. Opisujemy historię Dnia Babci i Dziadka oraz związane z nim tradycje w Polsce i na świecie.
Małgorzata Wódz
życzenia na dzień chłopaka
życzenia

Życzenia na Dzień Chłopaka: rymowanki, krótkie i fajne wierszyki

Życzenie na Dzień Chłopaka ucieszą zarówno kilkuletniego chłopca, jak i starszego nastolatka lub dorosłego mężczyznę. Przedstawiamy rymowanki na Dzień Chłopaka, śmieszne życzenia oraz krótkie i fajne wierszyki.
Joanna Biegaj
cytaty o dzieciach
dziecko
życzenia
cytaty

Cytaty o dzieciach: piękne, mądre, śmieszne + cytaty o dzieciach i rodzicach

Cytaty o dzieciach mogą być sympatycznym urozmaiceniem życzeń z okazji narodzin maleństwa, chrzcin czy pierwszych urodzin dziecka. Przedstawiamy zbiór najpiękniejszych sentencji o dzieciach.
Ewa Janczak-Cwil
Duchowni składają życzenia z okazji Dnia Kobiet
życzenia
kościół
dzień kobiet

Najgłupsze życzenia z okazji Dnia Kobiet… od duchownych z Krakowa!

W ogłoszeniach duszpasterskich jednej z krakowskich parafii pojawiły się życzenia dla parafianek z okazji Dnia Kobiet. Niestety szybko stały się obiektem drwin w sieci.
Aleksandra Zaborowska
życzenia urodzinowe dla córki
dziewczynka
życzenia
urodziny dziecka

Życzenia urodzinowe dla córki: piękne, wzruszające, mądre, od mamy i od taty

Przedstawiamy najpiękniejsze życzenia urodzinowe dla córki. Sprawdzą się zarówno w przypadku małej dziewczynki, nastolatki, jak i dorosłej już kobiety. Są wzruszające, mądre, ale znajdziecie też śmieszne życzenia z przymrużeniem oka. Będą idealne, żeby wpisać je np. jako treść kartki urodzinowej. 
Joanna Biegaj
Życzenia dla dziadka na laurkę
życzenia

Życzenia dla dziadka: wesołe, krótkie wierszyki na laurkę dla dziadka

Najlepsze życzenia dla dziadka, dzięki którym powiesz mu "kocham cię, dziękuję, że jesteś". Zabawne i wzruszające wierszyki i rymowanki idealne na kartkę dla ukochanego dziadka.
Milena Oszczepalińska
laurka na dzień matki
prezent
życzenia
Dzień Mamy

Jak wykonać laurkę - zdrapkę na Dzień Mamy

Zrobienie kartki ze zdrapką zajmuje zaledwie kilkanaście minut, a efekt jest zaskakujący. Wspaniały prezent na Walentynki, Dzień Mamy i nie tylko!
Marta Kabulska