GRY
 
 

TAJEMNICA KEMPINGU, CZYLI NAJNOWSZA ZAGADKA PROSTO Z VALLEBY

23.06.2012r., godz.13:00 Kalimba zaprasza na iście wakacyjne spotkanie z najnowszą książką z serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai pt. Tajemnica kempingu.

kalimba
Co wydarzyło się nad jeziorem, w okolicach Valleby?
Czy Lassemu i Mai uda się rozwikłać kolejną tajemniczą zagadkę?
Zapraszamy wszystkich dzielnych detektywów do pomocy!!!
 
W programie warsztaty plastyczne, nie zawachamy się użyć kolorowych farb, kleju i nożyczek, wspólnie przeczytamy fragmenty książki, oraz zmierzymy sie z arcyciekawymi łamigłówkami i konkursami detektywistycznymi. Doskonała zabawa w klimacie zbliżjących się wakacji murowana, a dla najdzielniejszych młodych detektywów będą nagrody!
 
Wydawane przez ZAKAMARKI książki z serii Biuro Detektywistyczne Lassegi i Mai od kilku lat sa bestsellerem w Szwecji, skąd pochodzą. Kolejne tytuły kilkakrotnie wybierane były książką roku w kategorii wiekowej 7-9 lat przez szwedzkie Jury Dziecięce. Sukces tych książek polega przede wszystkim na ich przyjaznej początkującemu czytelnikowi formie - duża czcionka, przejrzysta kompozycja strony, dużo ilustracji, oraz treści - wartkiej wciągającej akcji.
 
Udział w warsztatach 16zł
wiek od 5 lat
Obowiązują zapisy: kofifi@kalimba.pl lub tel. (22) 839 75 60, 501 183 953
Przy zapisie należy podać imię i wiek dziecka oraz tel. kontaktowy do rodzica.

KALIMBA Kofifi
ul. Mierosławskiego 19
Warszawa Żoliborz
tel. 22 839 75 60, 501 183 953
kofifi@kalimba.pl
www.kalimba.pl
 
Redakcja poleca: Szczepienia ratują życie, a dziecko może je polubić! Przekonuje Wojciech Mikołuszko
Szczepienie może być punktem wyjścia do rozmowy na temat chorób. Dziecko może przestać bać się szczepień i zainteresować się nauką - mówi Wojciech Mikołuszko, dziennikarz i popularyzator nauki.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj