Przerażające pierwsze słowa dziecka
fot. TikTok, Adobe Stock/ Kolaż mamotoja.pl

Tak brzmiały pierwsze słowa dziecka. Jego matka była przerażona

Kiedy dziecko zaczyna mówić, jako pierwsze słowo zazwyczaj wypowiada „mama” lub „tata”. Amerykańska TikTokerka, mama kilkumiesięcznej dziewczynki, długo nie mogła uwierzyć w to, co usłyszała.
Sylwia Arlak
Przerażające pierwsze słowa dziecka
fot. TikTok, Adobe Stock/ Kolaż mamotoja.pl
TikTok to kopalnia zaskakujących filmów, ale o takiej historii jeszcze nigdy nie słyszałyśmy. Shawna Annie opublikowała w serwisie film (który szybko stał się viralem) z pierwszymi słowami czteromiesięcznej córki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby krzyknęła „mama” czy „tata” (jak robi to większość maluchów). Dziecko zrobiło jednak coś, co zaskoczyło całą rodzinę. Wołając o pomoc, wypowiedziało pełne zdanie: „Help me mommy” („Pomóż mi mamusiu”). „Kiedy pierwszymi słowami twojej córki jest wołanie o pomoc. Przerażające” – podpisała swoje nagranie TikTokerka.

Pod filmem Amerykanki pojawiło się mnóstwo komentarzy. „To było naprawdę przerażające”, „Czegoś takiego się nie spodziewałem”, „Nie wiem, jak ja zareagowałabym w takiej sytuacji” – komentowali obserwatorzy. 

Dziecko wołało o pomoc

Zaniepokojona kobieta natychmiast zabrała córkę do lekarza. Pediatra skierował ją do kardiologa, który zlecił serię badań. Kiedy okazało się, że dziewczynka ma wadę serca, przeszła operację. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Dziecko ma dziś już dwa lata i cieszy się dobrym zdrowiem.
 
@shawnaannie

##helpmemum ##helpmemom ##Ronajo ##babyheartsurgery ##mitralvalvedisease ##turnersyndrome

♬ a thousand years (lullaby) - Christina Perri


A jak brzmiały pierwsze słowa waszych pociech?

Zobacz też:
Redakcja poleca: 40 proc. maluchów trzyma w rączkach tablety i smartfony [WIDEO]
Maluchy do 2 lat w ogóle nie powinny mieć kontaktu z takimi urządzeniami – mówi socjoterapeutka Małgorzata Ćwiek z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy