chłopiec płacze na widok taty
fot. Screen: Facebook

„Gdybyś miał wyobrazić sobie największą niespodziankę…” – ten filmik wyciska łzy z oczu!

Czasem nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo nasze dzieci nas kochają i jak bardzo tęsknią za nami, gdy nas nie ma. Ten filmik wyciśnie łzy z oczu nawet największym twardzielom!
Sylwia Niemczyk
 
A Love Surprise

"My husband just returned from deployment and we were able to pull off a wonderful surprise for our son!"A Love What Matters Original Video #LoveWhatMatters

Posted by Love What Matters on 23 luty 2016


Mama kilkulatka chciała uchwycić moment powitania synka i jego taty, wracającego z  misji wojskowej. Postanowiła więc sprawić kilkulatkowi niespodziankę i na początku rozmowy z nim udawała, że chodzi tylko telefoniczną „wielką niespodziankę”, jaką chce tata sprawić synkowi. Nie zdawała sobie sprawy, jak wielkie wrażenie na chłopcu wywrze widok taty! 

Posłuchajcie rozmowy mamy z synkiem: 
– Tata chciałby ci coś powiedzieć.
– Co? 
– To coś bardzo ważnego…
– Co? 
– Nie wiem, czy jesteś gotowy , żeby to usłyszeć?
– Ale co? Czy może wraca do domu? 
– Nie wiem, a jak ty myślisz? 
– Nie... 
– Jak myślisz, co chciałby ci powiedzieć?
– Nie wiem…
– Nie wiesz, co chciałby ci powiedzieć? To wieeeelka niespodzianka! Gdybyś miał wyobrazić sobie największą niespodziankę na świecie, to co, to by było? 
– Tata jest w domu?!


Chłopczyk na widok taty wybucha niepowstrzymanym płaczem, ale na szczęście sam doskonale zdaje sobie sprawę, że jego łzy – to łzy ulgi i szczęścia. 

Filmik, jaki nakręciła jego mama, jest bardzo intymny i pokazuje nie tylko piękną chwilę powitania między ojcem a synem, lecz także to, jak bardzo bezbronne są nasze dzieci wobec swoich uczuć i  jak silna może być ich tęsknota za rodzicami. 

Czytaj także: 
Redakcja poleca: Sposób na stres dziecka – ćwiczenie oddechowe – film
Twoje dziecko łatwo wpada w złość i trudno mu zapanować nad emocjami? Zobacz film, jak trenować z dzieckiem prawidłowe oddychanie. Dzięki temu będzie zdecydowanie spokojniejsze i bardziej odporne na stres.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy