GRY
 
 

Tak wygląda ciało matki – bez Photoshopa, bez wstydu, bez ubrań

To zdjęcie powinna zobaczyć każda mama! Nieważne, jak wyglądasz – weź przykład z tej mamy i ciesz się życiem!

Constance Hall udowadnia, że mama 4 dzieci może wyglądać wspaniale
fot. Facebook/Constance Hall
Constance Hall to jedna z najbardziej rozpoznawalnych blogerek prentingowych na świecie. Nic dziwnego – jako mama 4 dzieci, od dawna udowadnia nam, że macierzyństwo jest całkowicie zakręcone, a mama może być spełnioną kobietą, która fantastycznie się czuje we własnym ciele.

Na swoim facebookowym profilu (który ma już ponad milion polubień!) Constance zamieściła zdjęcie, które po raz kolejny pokazuje tysiącom młodych mam, że ciało matki nie musi być doskonale, żeby było piękne.
 

To zdjęcie zostało polubione ponad 34 tysiące razy, pojawiło się pod nim prawie 2 tysiące komentarzy. Mamy, zainspirowane zdjęciem Constance, publikują własne zdjęcia. "To zbyt prawdziwe... Wszystkie ciała są piękne... Uczmy młodych szacunku i miłości do siebie, nie pragnienia ciała, które wygląda jak lalka" – napisała jedna z czytelniczek.

Jeśli wstydzicie się tego, jak wyglądacie, weźcie przykład z Constance – nie trzeba mieć figury modelki, żeby być szczęśliwą i czuć się dobrze we własnym ciele!

Czytaj także: Tak wyglądają mamy, czyli... "Macierzyństwo bez Photoshopa"
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Sezon infekcji

Karm piersią, polecamy!