Ta mama podbiła serca milionów mam na całym świecie!
fot. YouTube/Gardner Quad Squad

34 sekundy – tyle wystarczy, by podsumować macierzyństwo. Ten film bawi do łez!

Mama czterech uroczych 2-latek podsumowała macierzyństwo w zaledwie 34 sekundy. Musicie zobaczyć ten film, opowiada o każdej z was!
Hanna Szczesiak
Ta mama podbiła serca milionów mam na całym świecie!
fot. YouTube/Gardner Quad Squad
Ashley Gardner, mama czterech 2-letnich dziewczynek, potrzebuje czasem chwili dla siebie... W swoim 34-sekundowym filmiku (który błyskawicznie został hitem!) pokazuje, że nawet pół minuty dla siebie to dużo – dzieci znajdą ją wszędzie!

"Tata odśnieża podjazd. Mama desperacko potrzebowała czegoś słodkiego, żeby przetrwać resztę wieczoru, więc ukrywam się w spiżarni, jem żelki. Czy to złe? One nigdy nie odchodzą. Chcą wszystkiego, co masz" – mówi w filmie Ashley. Gdy pokazuje, co się dzieje za drzwiami, serce mięknie! Zobaczcie sami:
 

Musicie przyznać, że leżąca na podłodze dziewczynka, podglądająca mamę przez szparę pod drzwiami, to naprawdę uroczy widok! Ten film podbił serca milionów nie tylko ze względu na rozczulającą 2-latkę. Ashley pokazuje to, z czym zmaga się każda mama! Macierzyństwo bywa męczące, każda mama chce się czasem schować... ale ile w tym słodyczy!

Czytaj także:
Redakcja poleca: Cytaty o mamie - najpiękniejsze memy o macierzyństwie
Zobacz filmik z krótkim zestawieniem naszych najładniejszych i najbardziej trafnych facebookowych memów, które podbiły serca czytelniczek, co widać po ilości udostępnień z naszego profilu Babyonline.pl na Facebooku.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy