Niezwykły poród czworaczków
fot. Fotolia

Taka ciąża zdarza się raz na 70 milionów!

Po wielu latach starań, Ashley zaszła w ciążę dzięki metodzie in vitro. Nie sądziła, że jej ciąża będzie tak wyjątkowa – nawet lekarze nie mogli w to uwierzyć!
Hanna Szczesiak
Niezwykły poród czworaczków
fot. Fotolia
Pamiętacie Ashley Gardner, mamę, której 34-sekundowy film o macierzyństwie został hitem internetu? Poznajcie historię narodzin jej córeczek – jest naprawdę wyjątkowa!

Taka ciąża się nie zdarza!

Ashley Gardner i jej mąż, Tyson, przez wiele lat walczyli z niepłodności i starali się o dziecko. Po ośmiu latach niepowodzeń, Ashley udało się zajść w ciążę dzięki metodzie in vitro. Podczas pierwszego badania USG okazało się, że przyjęły się aż dwa zarodki. Co więcej, oba podzieliły się na pół – Ashley była w ciąży z dwiema parami identycznych bliźniąt!

Ashley i jej mąż nie kryli swojego zaskoczenia. Nawet lekarze byli zdumieni. Nic dziwnego – taka ciąża zdarza się raz na 70 milionów ciąż!

Ashley i Tyson założyli stronę, na której opisują swoją walkę z niepłodnością i pokazują, jak wygląda codzienność rodziców, którzy wychowują czworaczki. W grudniu 2016 dziewczynki skończyły 2 lata. Zobaczcie, jak dziś wyglądają:
 

 
Zobacz także: 34 sekundy – tyle wystarczy, by podsumować macierzyństwo!

Źródło: Facebook, podaj.to
Redakcja poleca: Rozwój zarodka - film
Zobacz, jak wygląda rozwój zarodka w pierwszych dniach od zapłodnienia in vitro. Film złożono ze zdjęć robionych co 15 minut. Zarodki monitorowano za pomocą embrioskopu.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy