GRY
 
 

Taka historia zdarza się 1 na 48 milionów! Robi wrażenie...

To się nazywa – cudowny zbieg okoliczności! 16 sierpnia dla tej rodziny będzie już zawsze wielkim świętem...

dziecko urodziło się tego dnia co rodzice
fot. Facebook dr Brad Robinson
Gdy małżeństwo decyduje się na dziecko, nie jest w stanie przewiedzieć, kiedy maleństwo przyjdzie na świat. Może liczyć, że dziecko przyjdzie na świat w ich wymarzonym miesiącu, ale na pewno ciężko zaplanować dokładną datę jego narodzin. Czasem jednak los jest przewrotny i potrafi zrobić niezwykłą niespodziankę. 

Caitlin i Tom są małżeństwem od kilku lat. Gdy się poznali byli ogromnie zdziwieni, bo okazało się, że oboje urodzili się tego samego dnia i roku, w odstępie 50 minut, w różnych częściach Australii. Gdy Caitlin zaszła w ciążę i lekarz wyliczył, że poród powinien odbyć się w sierpniu, wszyscy żartowali, że córeczka urodzi się także 16 sierpnia. Przyszłej mamie wydawało się to jednak niemożliwe, gdyż poród przewidywany był ok. 7 dni później. 

Niespodziewanie dokładnie 16 sierpnia kobieta zaczęła rodzić. Mała Lucy postanowiła pojawić się na świecie chwilę wcześniej, a tym samym obchodzić dzień swoich urodzin wspólnie z rodzicami. Taki przypadek jak ten, zdarza się raz na 48 milionów. Jest absolutnie wyjątkowy! 

Gratulujemy szczęśliwej rodzinie i już zazdrościmy wspólnych imprez urodzinowych. Sto lat!
A Twoje dziecko ma datę urodzin zbliżoną do Twojej? Ten sam miesiąc, dzień? źródło: popsugar
Redakcja poleca: Otylia Jędrzejczak została mamą [WIDEO]
Była pływaczka - mistrzyni olimpijska - urodziła swoją pierwszą córeczkę.

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj