GRY
 
 

Tanie podróżowanie - internetowe promocje

Kody rabatowe i promocje dostępne w internecie to gwarancja taniego podróżowania poza sezonem.

dziecko, podróż, wakacje, samolot
Koleżanki w pracy nie mówią już o niczym innym, jak tylko o przepisach na wigilijne potrawy i o pomysłach na prezenty dla bliskich? Reszta pracowników ma już ich dosyć i ucieka w sarkazm i ironię. W domu atmosfera także staje się napięta i nerwowa.

A gdyby tak uciec jesienno – zimowej depresji, powszechnym napięciom i przedwczesnym, nachalnym promocjom świątecznym? Może w tych okolicznościach warto poszukać równowagi, oderwać się od rzeczywistości i… po prostu wyjechać? Zapomnieć o obowiązkach, zająć się sobą, spędzić czas z rodziną?

Rodzinna wycieczka poza sezonem

W Polsce podróże zagraniczne, szczególnie w okresie przedświątecznym, to dla wielu osób prawdziwa ekstrawagancja. Większość rodzin planuje wyjazdy na okres wakacyjny, zazwyczaj na sierpień, dopasowując je do planu zajęć szkolnych swoich dzieci. Główny kierunek – Bałtyk i Mazury – nie zawsze spełniają oczekiwania, witając podróżnych chłodem, a często deszczem. Powoli, nieśmiało, przychodzi do nas jednak moda na podróżowanie poza sezonem, które jest nie tylko tańsze, ale czasem pozwala uniknąć kłótni w pracy o dogodny termin urlopu. Jest to ciekawa propozycja głównie dla osób, które nie posiadają dzieci w wieku szkolnym. Wakacje w późniejszym terminie to z punktu widzenia rodzica szansa na kameralną atmosferę, ale również większa gwarancja bezpieczeństwa dla nas i naszego dziecka. Zatłoczone kurorty, ulice oraz restauracje w pełni sezonu potrafią skutecznie zniechęcić nawet do najbardziej atrakcyjnych miejsc.

Opcji jest wiele – tydzień lub dwa w egzotyce dalszej, ale i tej bliższej, najpopularniejszej wśród naszych rodaków, czyli w Egipcie, Tunezji czy na Wyspach Kanaryjskich, czy tzw. „city breaks”, oznaczające wypady weekendowe, głównie po Europie. Amsterdam, Londyn, Madryt czy Goeteborg mogą być o tej porze równie fascynujące co latem.
Redakcja poleca: Jak wybrać fotelik samochodowy dla starszego dziecka?
Wielu rodziców zastanawia się, co powinni wziąć pod uwagę przy wyborze fotelika dla dziecka. Czy ty też masz ten problem? Jeżeli twoja odpowiedz jest tiwerdząca, obejrzyj film i dowiedz się jak dobrać fotelik dla starszego dziecka.

Tanie podróżowanie

Wybierając się na wakacje w okresie jesień – zima warto rozejrzeć się za dodatkowymi promocjami. W tym czasie wiele hoteli i przewoźników szykuje oferty specjalne. Portale oferujące zniżki i kody promocyjne, m.in. nowy na polskim rynku www.CupoNation.pl, proponują dodatkową oszczędność w postaci kodów rabatowych. Obecnie na stronie www.cuponation.pl/podroze-i-wakacje-promocje można znaleźć ciekawe kody rabatowe na bilety lotnicze, a także rejsy promem StenaLine do Szwecji.

Warto rozejrzeć się za atrakcyjnymi opcjami jesienno-zimowego wypoczynku. Urlop w tym okresie pozwoli nam nie tylko zachować równowagę i nie poddać się przedświątecznemu szaleństwu, ale również znacznie zaoszczędzić. Szczególnie dla zapracowanych rodziców wyjazd poza sezonem jest szansą na odpoczynek w rodzinnej i relaksującej atmosferze, w czasie kiedy koledzy z pracy 
w kałużach lub zaspach próbują dotrzeć do wyziębionego biura.
Doładuj
Przeładuj