Podushkowiec
fot. Iwona Kornet

„Taniec w chuście” - warsztaty taneczne

31.03.2012r., godz.11:00 Stowarzyszeniem Grupa Projekt i Klub Podushkowiec zapraszają dzieci i rodziców na pierwsze warsztaty w drugiej edycji cyklu KOLORY KULTURY.
Podushkowiec
fot. Iwona Kornet
Warsztaty taneczne dla kobiet w ciąży i świeżo upieczonych rodziców
Taniec w chuście”
31 marca (sobota) godz. 11:00
Warsztaty Kultury, ul. ks. J.Popiełuszki 5
 
Warsztaty dla rodziców niemowląt oraz kobiet w ciąży, to propozycja relaksującej i odprężającej formy aktywności fizycznej dla matek, a także pierwszy kontakt z tańcem i muzyką dla maluchów. Zajęcia bazują na technice tańców integracyjnych i tańców w kręgu oraz elementach różnych stylów tanecznych dopasowanych do możliwości i ograniczeń ruchowych uczestników. Zapraszamy także debiutantów chustowych - w ramach zajęć pomagamy prawidłowo zawiązać dziecko w chuście.
Warsztaty prowadzi Kamila Murat -Rycek. Pedagog, miłośniczka tańca, mama 2 synów. Od dziecka związana z tańcem ( tańczyła w zespołach tańca ludowego i nowoczesnego). Obecnie tańczy latino solo i ladies styling. Wielbicielka i propagatorka tańców integracyjnych w grupie. Współorganizatorka Baby Disco w Klubie Dzieci i rodziców “Podushkowiec”.

Na warsztaty wstęp wolny - liczba miejsc ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).
Zapisy przyjmujemy tylko w formie zgłoszeń e-mail na adres:
info@kolorykultury.pl. W zgłoszeniu należy podać:

Imię i nazwisko rodzica
Wiek dziecka
W temacie - nazwa warsztatów


Warsztaty Kultury
ul. Popiełuszki 5
Lublin
Redakcja poleca: Czy wody płodowe mogą odejść bez skurczów, wyjaśnia ginekolog [WIDEO]
Odejście wód płodowych przed pojawieniem się skurczów porodowych to jeszcze nic niepokojącego. Gdy wody płodowe odejdą, warto jednak się pospieszyć i jechać do szpitala, nawet jeśli skurcze wciąż nie występują. Dlaczego to ważne − tłumaczy ginekolog.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy