GRY
 
 

Taniec z elementami baletu

Balet to najlepsza forma taneczna dla maluchów. Dzięki ćwiczeniom ruchy stają się płynne i pełne wdzięku.

wydarzenia
fot. Dom Kultury Śródmieście
Uprawianie tej formy wpływa na poprawę koncentracji i samodyscypliny , bywa sposobem zarówno na rozładowanie energii, jak i na pokonanie nieśmiałości. Uwrażliwia na muzykę, zachęca do inwencji twórczej, wprowadza w świat piękna. Uczy działania w grupie. Program zajęć łączy elementy klasycznych ćwiczeń baletowych z elementami tańca musicalowego, ludowego oraz rytmiką. Każde zajęcia to proste ćwiczenia gimnastyczne prowadzące do coraz lepszego poziomu sprawności fizycznej i koordynacji ruchowej oraz pełna radości nauka tańca poprzez zabawy taneczno-rytmiczne.

PIĄTEK: 17.00–17.45 (4–5 LAT), 17.45–18.30 (6–7 LAT)
CENNIK: 50 PLN/MIES. DKŚ, SMOLNA 9
Prowadzi Anna Dzieńkowska - absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie. Po ukończeniu szkoły podjęła pracę w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie. Współpracuje także z telewizją Polsat. Od 2006 r. tancerka Mazowieckiego Teatru Muzycznego Operetki. W 2010 r. wystąpiła m.in. w „Traviacie” Giuseppe Verdiego w reżyserii Mariusza Trelińskiego. Od kilku lat swoje doświadczenia zawodowe wykorzystuje w pracy pedagogicznej z dziećmi w wieku przedszkolnym, młodzieżą i dorosłymi tancerzami.
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj