GRY
 
 

Tapety Minka - bezkarne malowanie po ścianie

Które dziecko nie chciałoby chwycić kredki w rękę i bezkarnie malować po ścianie? Z kolorowankami ściennymi Minka to możliwe!

dziecko, dziecko rysuje, tapeta, nasz test
fot. minka.pl
Pamiętam dziwnego ludzika namalowanego czerwoną kredką na białej ścianie w salonie i wąsy domalowane długopisem spikerce na ekranie telewizora, odciski dłoni maczanych wcześniej w granatowej farbie na panelach w przedpokoju i wiele, wiele innych przejawów twórczości moich córek.

Nie chciałabym zabijać w nich duszy artysty, ale wolałabym, aby wygląd domu nie zmieniał się wraz z ich nowymi dziełami, dlatego, gdy usłyszałam o ekologicznych tapetach do malowania, kolorowania przez dzieci firmy Minka od razu mnie to zaciekawiło.

W prosty sposób, przy pomocy dzieci oczywiście, przykleiłyśmy tapetę do ściany. Dużym plusem jest to, że do przyklejenia tapety nie są potrzebne żadne dodatkowe kleje. Wystarczy zmoczyć rysunek i umieścić go na ścianie bądź meblach. Trochę ciężej było z oczekiwaniem (2 godz.) przed pomalowaniem. Dziewczynki nie mogły się doczekać, więc gdy tylko klej dobrze wysechł natychmiast złapały za kredki. Tapeta jest na tyle duża, że każda z moich 3 córek znalazła kawałek dla siebie.

Kolorowanie poszczególnych elementów było dla nich wspaniałą zabawą, do której nawet mnie wciągnęły :)

Efekt końcowy jest świetny! Dziewczynki chwalą się własnym dziełem każdemu, kto je odwiedza. Dumnie opowiadają, jaką część tapety, która z nich pokolorowała.

Producent zapewnia, że kolorowanka jest w pełni usuwalna ze ściany.
Istnieje też możliwość zamówienia dedykacji na tapecie.

Ekologiczne tapety Minka mogą być nie tylko oryginalną dekoracją dziecięcego pokoju, ale również wspaniałym pomysłem na ozdobienie przestrzeni w kawiarniach dla mam z dziećmi, poczekalniach w przychodniach, przedszkolach itp.


Kilka informacji o tapetach:
Materiał : 100 %  ekologiczna tapeta papierowa pokryta nieszkodliwym drukiem lateksowym (oddychająca, odporna na pleśń i grzyby)
Wymiary: 130 x 70 cm
Wzory kolorowanek : Miasto, Zwierzęta, Zwierzęta 2, Podwodny Świat, Farma
Cena : 69 PLN
Gdzie kupić : minka.pl

Zobacz, co jeszcze watro kupić dla przedszkolaka
Redakcja poleca: Zostań pogromcą nudy - zmień z nami w kilka minut wystrój dziecięcego pokoju - film
Chciałabyś zmienić wygląd pokoju swojego dziecka, ale nie masz czasu, pieniędzy, ani ochoty na wielki remont? Zobacz, jak za pomocą kilku oryginalnych przedmiotów zmienisz wystrój dziecięcego pokoju.
Doładuj
Przeładuj