dziecko, dziecko rysuje, tapeta, nasz test
fot. minka.pl

Tapety Minka - bezkarne malowanie po ścianie

Które dziecko nie chciałoby chwycić kredki w rękę i bezkarnie malować po ścianie? Z kolorowankami ściennymi Minka to możliwe!
dziecko, dziecko rysuje, tapeta, nasz test
fot. minka.pl
Pamiętam dziwnego ludzika namalowanego czerwoną kredką na białej ścianie w salonie i wąsy domalowane długopisem spikerce na ekranie telewizora, odciski dłoni maczanych wcześniej w granatowej farbie na panelach w przedpokoju i wiele, wiele innych przejawów twórczości moich córek.

Nie chciałabym zabijać w nich duszy artysty, ale wolałabym, aby wygląd domu nie zmieniał się wraz z ich nowymi dziełami, dlatego, gdy usłyszałam o ekologicznych tapetach do malowania, kolorowania przez dzieci firmy Minka od razu mnie to zaciekawiło.

W prosty sposób, przy pomocy dzieci oczywiście, przykleiłyśmy tapetę do ściany. Dużym plusem jest to, że do przyklejenia tapety nie są potrzebne żadne dodatkowe kleje. Wystarczy zmoczyć rysunek i umieścić go na ścianie bądź meblach. Trochę ciężej było z oczekiwaniem (2 godz.) przed pomalowaniem. Dziewczynki nie mogły się doczekać, więc gdy tylko klej dobrze wysechł natychmiast złapały za kredki. Tapeta jest na tyle duża, że każda z moich 3 córek znalazła kawałek dla siebie.

Kolorowanie poszczególnych elementów było dla nich wspaniałą zabawą, do której nawet mnie wciągnęły :)

Efekt końcowy jest świetny! Dziewczynki chwalą się własnym dziełem każdemu, kto je odwiedza. Dumnie opowiadają, jaką część tapety, która z nich pokolorowała.

Producent zapewnia, że kolorowanka jest w pełni usuwalna ze ściany.
Istnieje też możliwość zamówienia dedykacji na tapecie.

Ekologiczne tapety Minka mogą być nie tylko oryginalną dekoracją dziecięcego pokoju, ale również wspaniałym pomysłem na ozdobienie przestrzeni w kawiarniach dla mam z dziećmi, poczekalniach w przychodniach, przedszkolach itp.


Kilka informacji o tapetach:
Materiał : 100 %  ekologiczna tapeta papierowa pokryta nieszkodliwym drukiem lateksowym (oddychająca, odporna na pleśń i grzyby)
Wymiary: 130 x 70 cm
Wzory kolorowanek : Miasto, Zwierzęta, Zwierzęta 2, Podwodny Świat, Farma
Cena : 69 PLN
Gdzie kupić : minka.pl

Zobacz, co jeszcze watro kupić dla przedszkolaka
Redakcja poleca: Zostań pogromcą nudy - zmień z nami w kilka minut wystrój dziecięcego pokoju - film
Chciałabyś zmienić wygląd pokoju swojego dziecka, ale nie masz czasu, pieniędzy, ani ochoty na wielki remont? Zobacz, jak za pomocą kilku oryginalnych przedmiotów zmienisz wystrój dziecięcego pokoju.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy