GRY
 
 

Rodzinny weekend z tragami Family Days

Lubisz zarówno zakupy, jak i spędzanie czasu z rodziną? Połącz te dwie rzeczy i wybierz się na targi Family Days.

family days główne
fot. materiały prasowe
29-30 sierpnia 2015 w Warszawie odbędzie się największe wydarzenie w Polsce, skupiające ponad 100 wystawców, którzy zaprezentują szeroką gamę produktów skierowanych zarówno do dzieci w przedziale wiekowym 0-10 lat, jak również do ich rodziców oraz kobiet w ciąży. Nie może cię tam zabraknąć!

Family Days, czyli rodzinny weekend

Targi Family Days to doskonała okazja, by poznać ofertę znanych marek, a także zobaczyć nowości wchodzące na polski rynek. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w Warszawie. Oprócz części wystawienniczej podczas targów, odbędą się także liczne wykłady, warsztaty i panele dyskusyjne dla mam o dotyczące najczęstszych problemów i pytań rodziców. Organizatorzy zadbają także o strefę medyczną, dzięki której rodzice skorzystają z wielu porad i konsultacji lekarskich. Dodatkową atrakcją będzie Strefa Dobrych Cen, gdzie rodzice będą mogli skorzystać z wielu kuponów i rabatów.
 
W programie m.in.: porady pielęgniarek i położnych oraz lekarza pediatry, badanie KTG oraz badanie tętna płodu, USG 3D, pomiar ciśnienia, wagi i wzrostu, konsultacje laktacyjne, pielęgnacja noworodka i niemowlęcia, prawidłowy przebieg połogu, konsultacje dietetyka, fizjoterapia, profesjonalne wsparcie doula, masaż Shantala, pokaz pierwszej pomocy dla dzieci i niemowląt, zumba Kids, porady stylistki, największy plac zabaw dla dzieci, wystawa dinozaurów i warsztaty artystyczne.

Zabierz całą rodzinę i nastaw się na dobrą zabawę!

 
Więcej informacji: www.familydays.pl oraz na naszym Fun Page'u na Facebooku: Family Days
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (1 ocena)

4.0
Doładuj
Przeładuj