GRY
 
 

Targi Książki dla Dzieci - 07.06 - 09.06, Kraków

Zapraszamy na Targi Książki dla Dzieci do Krakowa.

dzieci, targi książki
fot. materiały prasowe
Zorganizowanym przedstawiamy … plan stoisk i listę wystawców 3. Targów Książki dla Dzieci. Sprawdźcie na naszej stronie, gdzie ma swoje stanowisko Wasze ulubione wydawnictwo, przy którym stoisku kupicie wymarzoną grę, w jakim miejscu znajduje się firma, o której wspominali Wam znajomi. Bądźcie dobrze przygotowani. Nie przegapcie punktu rejestracji gości, w którym rejestrującemu się będzie wydawana Mapa Skarbów. Zwróćcie uwagę na wystawy. Zajrzyjcie do Strefy Rodziców, w której będzie czekać na dorosłych pyszna kawa. Zaplanujcie trasę, jaką przejdziecie na Targach – będzie to dobra lekcja przed wakacyjnymi wojażami.
 
Towarzyskim proponujemy … dokładne zapoznanie się z programem towarzyszącym, który podzieliliśmy na: spotkania na stoiskach, wydarzenia w sali seminaryjnej, animacje w kinie targowym i warsztaty. Dzięki szczegółowej rozpisce będzie Wam łatwiej zaplanować zabawy na Targach. Stwórzcie swój miniharmonogram targowy, skrojony pod kątem Waszych zainteresowań. Zwróćcie uwagę na kategorie wiekowe podane przy rozpisce warsztatów. Nie czekajcie do jutra, już dziś podzielcie się informacją o programie ze znajomymi. A uprzedzając pytanie o gwóźdź programu, powiem, że wszystko jest gwoździem…
 
Zapominalskim przypominamy… że chcemy z dokładnością co do jednej osoby policzyć naszych zwiedzających. Wstęp na Targi pozostaje bezpłatny, ale każdy dorosły zwiedzający po wejściu na tereny targowe będzie proszony o wypełnienie krótkiego formularza. Ci wszyscy, którzy chcą uniknąć stania w kolejce i konieczności wyciągania długopisu, proszeni są o zarejestrowanie są online. Zajmie to Wam 60 sekund. Nie czekajcie, po przeczytaniu newslettera, wejdźcie na stronę Targów i zarejestrujcie się.
Redakcja poleca: Czytasz dziecku? Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów
Wszystko można robić lepiej lub gorzej. Z chwilą, gdy stajemy się rodzicami, warto jednak podciągnąć się w sztuce głośnego czytania. Po co? Po to, aby dzieci chciały nas słuchać i w przyszłości same chętnie sięgały po książki.
Doładuj
Przeładuj