GRY
 
 

Targi Książki dla Dzieci w Krakowie

Miłośników literatury, zabaw i gier zapraszamy od 3 do 5 czerwca do hali Targów w Krakowie na ul. Centralnej 41A. Nie może Was zabraknąć! Do zobaczenia na Targach!

logo
fot. targi.krakow.pl
Niecałe dwa miesiące pozostały do debiutu Targów Książki dla Dzieci. Tempo rośnie. Wzrasta liczba wystawców.
Do grona uczestników czerwcowej imprezy dołączyły m.in. następujące wydawnictwa: Dwie Siostry, BPV Polska, WAB, Granna, Media Rodzina, Wydawnictwo Mam czy pierwsza w Polsce Wypożyczalnia Książek Dotykowych. Do 6 maja trwa przyjmowanie zgłoszeń na Targi, więc lista wystawców wciąż jest otwarta!

BAW SIĘ Z NAMI!
Z myślą o najmłodszych i ich rodzicach wciąż jest rozbudowywany program towarzyszący. Podczas warsztatów z Panem Toti prowadzonych przez Joannę Sorn-Garę najmłodsi dowiedzą się, jak powstaje książka. Ponadto zwiedzający będą mogli wziąć udział w zabawach, które zapewnią m.in. EMPiK,  Egmont, Cafe Szafe, CzasDzieci.pl, Pracownia K. czy Bunkier Sztuki. Targom będą towarzyszyć wystawy prac Joanny Sorn-Gary i Marcina Bruchnalskiego. Dla rodziców zostaną przygotowane wykłady przybliżające m.in. kwestię nauki czytania i pisania dzieci wielojęzycznych czy zagadnienie dysleksji wśród najmłodszych. To tylko niektóre z przygotowanych atrakcji!

DOŁĄCZ DO NAS!
Zachęcamy do udziału w akcji „Dzielę się książkami” organizowanej przez Qlturka.pl i Miasto Słów, której celem jest zbiórka książek m.in. dla dzieci przebywających w domach dziecka – szczegóły akcji dostępne są na stronie www.dzielesieksiazkami.pl.

Miłośników literatury, zabaw i gier zapraszamy od 3 do 5 czerwca do hali Targów w Krakowie na ul. Centralnej 41A. Nie może Was zabraknąć! Do zobaczenia na Targach!

Więcej informacji:
www.dzieci.targi.krakow.pl,
http://www.facebook.pl/targi.ksiazki.dla.dzieci
Redakcja poleca: Czy łatwo jest powrócić do pracy po ciąży? [SONDA ULICZNA]
Zapytaliśmy przechodniów, czy powrót do pracy po ciąży jest łatwy. Jesteście ciekawi odpowiedzi? Zobaczcie sondę!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj