GRY
 
 

Targi Moje Dziecko

Największa impreza branży dziecięcej w kraju będzie miała miejsce 27 i 28 sierpnia na Hali Sportowej Torwar w Warszawie.

Już wkrótce odbędą się Targi Moje Dziecko. Największa impreza branży dziecięcej w kraju będzie miała miejsce 27 i 28 sierpnia na Hali Sportowej Torwar w Warszawie. Podczas dwóch dni imprezy, zaprezentuje się około 100 wystawców, którzy przedstawią swoje produkty i usługi związane z branżą dziecięcą. Targi będą doskonałą okazją do skompletowania wyprawki szkolnej w bardzo okazyjnych cenach.
Organizator – firma Multiexpo –  przygotował  także wiele atrakcji. Najmłodsi uczestnicy targów będą mogli pobawić się na dmuchanym placu zabaw, pojeździć na gokartach, a nawet wziąć udział w sesji zdjęciowej i prawdziwym castingu. Czekają na nich również ciekawe zabawy z wesołymi klaunami, malowanie buziek, gry, konkursy z nagrodami i wiele innych niespodzianek.

Dla rodziców natomiast, zostały zorganizowane ciekawe warsztaty i pokazy.

Wszyscy chętni będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji medycznych. Podczas imprezy dostępny będzie: alergolog, ortopeda, laryngolog, pediatra oraz fizjoterapeuta.

Organizator zaprosił na targi również znane mamy. Gościem imprezy będzie eko mama – Reni Jusis, a także Edyta Jungowska, która zaprezentuje przygody Pippi Langstrumpf.

Na uczestników czekają także cenne nagrody. Do wygrania będą między innymi rodzinne, zagraniczne wycieczki.

Więcej na: www.targimojedziecko.pl

Targi Moje Dziecko – 27 i 28 sierpnia w godz. 10:00 – 17:00
Hala Sportowa Torwar, ul. Łazienkowska 6A
WarszawaRedakcja poleca: 10 przyczyn złego zachowania [WIDEO]
Wbrew pozorom coś, co dla ciebie jest błahostką, może wpływać na dziecko i jego zachowanie.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj