Mother&baby
fot. materiały prasowe

Kolejna odsłona targów Mother&Baby

Ciekawe warsztaty, porady specjalistów, nowe produkty dla dzieci, a także gry i zabawy dla najmłodszych to tylko część atrakcji, które przygotowały dla was targi Mother&Baby. Sprawdź, co jeszcze na was czeka.
Mother&baby
fot. materiały prasowe
Targi Mother&Baby to największe w Polsce targi kierowane do przyszłych i obecnych rodziców dzieci do 6 r.ż. Targi już od 10 lat odbywają się w takich miastach największych polskich miastach. Już w najbliższy weekend zawitają do Warszawy.

Targi Mother&Baby w Warszawie

Targi Mother&Baby to nie tylko doskonała okazja do poznania nowinek produktowych dla rodziców i dzieci, zakupów, ale o wiele więcej. Już 20 i 21 czerwca na warszawskim Służewcu kobiety w ciąży będą mogły zrobić bezpłatne USG i ktg, a także wykonać badanie wzroku, wziąć udział w konsultacjach medycznych, również z zakresu medycyny estetycznej, oraz spotkaniach ze specjalistami.

Przyszłe mamy na pewno zainteresują też warsztaty, podczas których eksperci odpowiedzą na pytania: Jak przygotować się do porodu? Znieczulenie przy porodzie tak czy nie? Czy potrafisz udzielić pierwszej pomocy swojemu dziecku? Jak wiązać chusty i czy są dobre dla kręgosłupa dziecka? Jak dobrze zapiąć dziecko w foteliku i jak dobrać dobry fotelik? Dieta bezglutenowa – co to jest?

Organizatorzy targów Mother&Baby nie zapominają, że mama jest również kobietą i dla wszystkich pań przygotowali specjalną strefę, gdzie m.in. będzie można zasięgnąć porady wizażystów i stylistów, wziąć udział w warsztatach brafittingu oraz poddać się zabiegom upiększającym.

Ponieważ targi są skierowane do całych rodzin, nie zabraknie także atrakcji dla dzieci. Maluchy będą mogły zobaczyć przedpremierowy pokaz bajki Agi Bagi oraz wziąć udział w licznych konkursach, grach i zabawach. Także panowie znajdą coś dla siebie. Ojcowie będą mogli poczuć się jak w ciąży i wziąć udział w specjalnym konkursie, w którym nagrodą będzie wózek i fotelik dla dziecka.

Szczegółowy program targów można znaleźć na stronie: www.motherandbaby.pl.

Partnerem targów Mother&Baby jest serwis Babyonline.pl.
Redakcja poleca: Farma Iluzji – świat dziecięcej wyobraźni - VIDEO
Jest jedno takie miejsce, gdzie iluzja staje się rzeczywistością, a rzeczywistość przenosi do świata dziecięcej wyobraźni. Zobacz je!
Oceń artykuł

Ocena 4 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy