GRY
 
 

Targi Mother&Baby już w maju

Targi dla rodziców i dzieci to doskonała okazja, żeby poznać nowinki z rodzicielskiego świata, wziąć udział w ciekawych warsztatach, a także, a może przede wszystkim - spędzić czas z rodziną. To wszystko już w maju na targach Mother&Baby.

Mother&Baby Wrocław
fot. materiały prasowe
Już 16-17 maja we wrocławskiej Hali Stulecia odbędą się targi Mother&Baby - największe w Polsce targi dla rodziców i ich pociech. To wyjątkowe wydarzenie kierowane jest nie tylko do kobiet spodziewających się dziecka, lecz także rodziców dzieci do 6. r.ż.

Atrakcje na targach Mother&Baby we Wrocławiu

Targi Mother&Baby już od 10 lat odbywają się w największych miastach Polski i cieszą się ogromną popularnością nie tylko wśród zwiedzających, lecz także Wystawców. Już w maju zawitają do Wrocławia. Co czeka na rodziców i dzieci w Hali Stulecia?
Przede wszystkim stałe elementy targów Mother & Baby czyli m.in.: bezpłatne USG i ktg dla kobiet w ciąży, konsultacje medyczne, spotkania ze specjalistami również z medycyny estetycznej. Po raz pierwszy natomiast we Wrocławiu pojawi się strefa pielęgnacji dla kobiet, a w niej między innymi porady wizażystów, stylistów, warsztaty brafittingu,  badanie struktury włosów i wiele innych niespodzianek. Nowością również będzie strefa hipoalergiczna oraz warsztaty gotowania dla dużych i małych.
Ponadto wszyscy zwiedzający będą mogli wziąć udział w warsztatach wiązania chust, warsztatach fotelikowych i ciekawych wykładach. Rodzice będą mogli kibicować swoim pociechom w wyścigach raczkujących maluchów. Tatusiowie będą mogli poczuć się jak w ciąży i razem ze swoimi partnerkami obejrzeć pokazy mody. Na najmłodszych zwiedzających będzie czekał plac zabaw z animacjami dla dzieci, dmuchańce-skakańce, konkursy z nagrodami oraz inne atrakcje dla całej rodziny.

Dzieci zapraszamy także na stoisko Agi Bagi, gdzie będą mogły przedpremierowo obejrzeć serial w kąciku telewizyjnym, wspólnie z rodzicami malować bohaterów z Agi Bagi, wziąć udział w konkursach z nagrodami oraz innych atrakcjach.

Partnerem targów Mother&Baby jest serwis Babyonline.pl.

Szczegółowy program targów można znaleźć na stronie: www.motherandbaby.pl.
Redakcja poleca: Szczepienia ratują życie, a dziecko może je polubić! Przekonuje Wojciech Mikołuszko
Szczepienie może być punktem wyjścia do rozmowy na temat chorób. Dziecko może przestać bać się szczepień i zainteresować się nauką - mówi Wojciech Mikołuszko, dziennikarz i popularyzator nauki.

Ocena (1 ocena)

4.0
Doładuj
Przeładuj