GRY
 
 

Targi Niemowlaka i Starszaka

16-17.06.2012r., Wytwórnia Wydarzeń Fajnych ma zaszczyt zaprosić, do uczestnictwa w kolejnej Imprezie Tematycznej - Moje Dziecko, Mój Skarb.

wytwórnia
Targi to impreza organizowana z myślą o dzieciach oraz o obecnych i przyszłych rodzicach.
Planowane przedsięwzięcie ma na celu zgromadzenie w jednym miejscu firm, producentów, usługodawców i dystrybutorów oferujących najnowsze trendy i produkty dla dzieci. Dodatkowo chcielibyśmy zaprezentować instytucje związane z edukacją, rozwojem i kreatywną zabawą.

Każdy z nas chciałby znaleźć dla swoich dzieci dobry i bezpieczny żłobek, przedszkole, ubrania, kosmetyki i inne produkty. Nie jest to łatwe, bo większość z nas jest zabiegana i nie ma na to czasu. Niemałym wyzwaniem jest również zorganizowanie chrztu lub komunii.

Wychodząc naprzeciw rodzicom, postanowiliśmy w jednym miejscu zaprezentować blisko 150 tematycznych stoisk. Dorośli zapoznają się z najnowszymi produktami, usługami oraz trendami dla swoich przyszłych i obecnych pociech.
Dla wystawców Targi będą szansą do nawiązania nowych i korzystnych kontaktów biznesowych.

Organizujemy stoiska tematyczne:
planowanie ciąży, młoda mama, pielęgnacja i higiena, chrzciny, komunia, edukacja, gry, zabawki, sale zabaw, książki, wyposażenie pokoju dziecięcego, sprzęt i akcesoria dla niemowląt i dzieci, zdrowe odżywianie, opieka medyczna, porady psychologiczne, odzież ciążowa i dziecięca, wczasy, kolonie, agencje opiekunek, medycyna oraz suplementy diety
Wszystkie będą wyjątkowe !

Hala Sportowa MOSiR – Łódź
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj