GRY
 
 

Targi Przedszkolaka

19-20.11.2011r., Aktualne oferty placówek przedszkolnych, najnowsze propozycje produktów i usług dla dzieci, profesjonalne porady lekarzy, a także liczne konkursy, gry i zabawy dla najmłodszych.

19-20.11.2011r., Aktualne oferty placówek przedszkolnych, najnowsze propozycje produktów i usług dla dzieci, profesjonalne porady lekarzy, a także liczne konkursy, gry i zabawy dla najmłodszych.

Targi Przedszkolaka ze Strefą Niemowlaka w Centrum MT Polska
odbędą się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Przez dwa dni wydarzeniu towarzyszyć będzie dodatkowo specjalna Strefa Niemowlaka z interesującą ofertą artykułów dla maluszków. Targi Przedszkolaka organizowane przez spółkę Expo4U odbędą się w najbliższy weekend w dniach

Podczas Targów Przedszkolaka rodzice i opiekunowie będą mogli zapoznać się z licznymi ofertami przedszkoli i innych placówek oświatowych. Nie zabraknie również produktów dedykowanych dzieciom, wyprawek dla pierwszoklasistów czy artykułów i usług dla najmłodszych zgromadzonych w Strefie Niemowlaka. Impreza będzie także okazją, by porozmawiać z ekspertami zajmującymi się tematami edukacji i zdrowia dzieci. Przez dwa dni porad będą udzielać m.in. specjaliści z Centrum Zdrowia Dziecka, w tym zespół pracowników zdrowia publicznego, diabetolodzy, logopedzi, dermatolodzy, alergolodzy oraz immunolodzy. Na Targach Przedszkolaka także osoby pracujące na co dzień z dziećmi, jak lekarze specjaliści, nianie, pracownicy żłobków i przedszkoli będą mogli zapoznać się z nowościami rynkowymi i aktualnymi ofertami, m.in. firm cateringowych, producentów materiałów dydaktycznych i wydawnictw. Weekend w Centrum MT Polska będzie również obfitował w liczne atrakcje dla dzieci, konkursy, gry, malowanie buziek, mini-kino oraz spotkania z autorami książek, zapewniając wszystkim uczestnikom dobrą zabawę.

Nowoczesne Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska, w którym odbędą się Targi Przedszkolaka, zlokalizowane jest 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Wschodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Przy centrum znajduje się 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek. Do obiektu można również dojechać komunikacją miejską za pośrednictwem 11 miejskich linii autobusowych z różnych punktów Warszawy, a ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego można dostać się Pociągami Kolei Mazowieckiej.
Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj