GRY
 
 

Targi żywności bezglutenowej: zapraszamy rodziców!

Mamo to Ja jest patronem medialnym największych targów żywności bezglutenowej w Polsce Gluten Free EXPO 2013. Zapraszamy w sobotę 8 czerwca 2013 roku do Warszawy. W programie m.in. bezpłatne porady lekarzy specjalistów i dietetyków, degustacje produktów bezglutenowych, konkursy z nagrodami.

fot. Fotolia, materiały prasowy
Stosowanie diety bezglutenowej wcale nie jest tak trudne, jak to się wydaje, a bezglutenowe produkty są nie tylko zdrowe, ale i bardzo smaczne! Można się o tym przekonać podczas targów żywności bezglutenowej, które odbywają się 8 czerwca 2013 r. w Warszawie, w Hotelu Gromada przy ul. 17 stycznia 32, w godz. 10.00-17.00. Wstęp wolny.
 
W programie Targów Żywności Bezglutenowej między innymi:
Wykłady specjalistów z zakresu diagnostyki celiakii, diety bezglutenowej, produktów bezglutenowych oraz bazy gastronomiczno-wypoczynkowej z ofertą diety bezglutenowej
Dyskusja ze specjalistami
Prezentacja książek i poradników na temat diety bezglutenowej
Pokazy i prezentacje producentów żywności bezglutenowej
Degustacje produktów bezglutenowych
Konkursy z nagrodami
Kącik dla dzieci
 
Będzie to dobra okazja do zapoznania się z projektami: Menu bez glutenu, kolonie i obozy dla dzieci na diecie, oferta warsztatów edukacyjnych i kulinarnych
 
Targi organizuje Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Patronat medialny objął miesięcznik Mamo to Ja.
Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.
Doładuj
Przeładuj