GRY
 
 

Tarzan - musical w 2 aktach

8-12.09.2012r., Gliwicki Teatr Muzyczny zaprasza do DOMU MUZYKI I TAŃCA w Zabrzu na musical w 2 aktach.

Gliwicki Teatr Muzyczny
Polska prapremiera musicalu „Tarzan”, z muzyką i słowami Phila Collinsa, to jedno z największych musicalowych widowisk w dotychczasowej historii tego gatunku w Polsce. Przypomnijmy, że w 1999 roku na ekrany kin weszła animowana wersja „Tarzana”, wyprodukowana przez wytwórnię Disneya, do której muzykę skomponował Phil Collins.

Z kolei musical „Tarzan”, będący jej adaptacją, miał światową premierę na Broadwayu w 2006 roku. Phil Collins wykorzystał w spektaklu największe przeboje pochodzące ze ścieżki dźwiękowej filmu, między innymi: „You’ll Be In My Heart” – utwór, za który w 2000 roku otrzymał Oscara w kategorii: najlepsza piosenka filmowa.

Na scenie Domu Muzyki i Tańca, oprócz utalentowanych, młodych aktorów, których wyłoniono w ogólnopolskim castingu, i wielu artystów doskonale znanych miłośnikom teatru muzycznego w naszym kraju, podziwiać można znakomitą choreografię oraz ekwilibrystyczne popisy grup gimnastycznych i akrobatycznych. Polską prapremierę „Tarzana” Gliwicki Teatr Muzyczny i Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu przygotowały przy wsparciu samorządów Gliwic i Zabrza. 

Bilety w cenie od 20 do 60 złotych do nabycia w kasach Domu Muzyki i Tańca, Zabrze ul. Gen. de Gaulle'a 17, tel. 32 271 66 22 i innych punktach oraz w sprzedaży internetowej, szczegóły: www.teatr.gliwice.pl i www.dmit.com.pl 

Gliwicki Teatr Muzyczny
ul. Nowy Świat 55/57,
44-100 Gliwice
www.teatr.gliwice.pl
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...
Doładuj
Przeładuj