18-miesięczna dziewczynka w niebezpiecznej sytuacji – to tylko żart
fot. Instagram/steecrowley

Jaki rodzic robi coś takiego?! Za tym zdjęciem kryje się poruszająca historia!

Zdjęcia 18-miesięcznej Hanny podbijają internet! Uspokajamy: dziewczynka jest cała i zdrowa, a jej rodzice nie narażają jej na żadne niebezpieczeństwa.
Hanna Szczesiak
18-miesięczna dziewczynka w niebezpiecznej sytuacji – to tylko żart
fot. Instagram/steecrowley
Włos się jeży, kiedy ogląda się zdjęcia 18-miesięcznej Hanny. Tata dziewczynki tłumaczy, dlaczego publikuje takie zdjęcia.

Dziecko w niebezpieczeństwie?

Stephen Crowley, tata 18-miesięcznej Hanny, publikuje na Instagramie zdjęcia córeczki w "niebezpiecznych" sytuacjach. W rzeczywistości zdjęcia to... efekt pracy z programem graficznym. Historia, która kryje się za zdjęciami Stephena, chwyta za serce. To coś więcej niż internetowy żart taty-dowcipnisia!

Hannah cierpi na rzadkie zaburzenie immunologiczne. Pierwsze sześć miesięcy życia spędziła w szpitalu, gdzie była poddawana chemioterapii. Aby mogła żyć, konieczny był przeszczep szpiku kostnego. Spośród 27 milionów dawców w bazie, tylko 3 mogło zostać dawcami. Tymi kontrowersyjnymi zdjęciami tata dziewczynki chce zwrócić uwagę, że tysiące ludzi, w tym dzieci, każdego dnia walczą o życie. Zostanie dawcą może uratować im życie. W rozmowie z dziennikarzami przyznał, że te zdjęcia to także sposób na odzyskanie normalności, której brakowało mu w czasie pierwszych miesięcy życia Hanny. "Ponieważ tak bardzo brakowało nam robienia normalnych rzeczy w ciągu tego pierwszego roku, teraz, kiedy nie musimy żyć w takiej izolacji, robimy setki zdjęć" – przyznał.

Zobaczcie jego zdjęcia:
 

Powód, dla którego tata Hanny przerabia zdjęcia córki, naprawdę wzrusza. Dla nas to lekcja empatii, ale też nauczka – nie powinniśmy wierzyć we wszystko, co widzimy w internecie!

Zobacz także: Śmiech, łzy, nocne pobudki. Te komiksy podbiły nasze serca!

Źródło: Instagram
Redakcja poleca: Wybieramy kask rowerowy dla dziecka (video)
Sprawdź, czym się kierować kupując kask rowerowy dla dziecka. Jakie cechy powinien posiadać dobry kask dla dziecka.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 5 głosy

Zobacz także

Popularne tematy