fot. kadr z filmu opublikowanego przez The Baby Gang/Facebook

Tata też potrafi!

Zobacz jak młody tata ubiera czwórkę dzieci naraz!
Beata Turska
Pamiętacie niesamowitą mamę, która równocześnie zajmuje się trojaczkami i starszym dzieckiem?
Stała się prawdziwą bohaterką sieci, a film z jej udziałem podbił serca internautów.

Okazało się, że tata energicznej czwórki także radzi sobie świetnie.  Jesteśmy pod wrażeniem, bo ubranie czwórki ruchliwych brzdąców to nie bułka z masłem!
 
 

Dad vs Triplets + ToddlerI think he beat moms time 󾌩- Give him a share! #thebabygang

Posted by The Baby Gang on 14 luty 2016

Zdjęcia i filmy całej szóstki (trojaczków, starszego maluszka i rodziców) można oglądać na Facebooku na profilu The Baby Gang.

A oto rodzina w komplecie:
 

We are truly humbled with all of your love and support! Thank you to everyone who has expressed to us such kindness and...

Posted by The Baby Gang on 8 luty 2016


A jak z opieką nad dzieckiem (lub dziećmi) radzi sobie Twój partner? W czym jest mistrzem? Z czym ma kłopot? Czekamy na Twój komentarz.

Zobacz także: Tata sam w domu
Redakcja poleca: Symptomy przemocy wobec dziecka: czy zmiana zachowania to sygnał, że dziecko jest ofiarą przemocy? [WIDEO]
Symptomy przemocy wobec dziecka nie zawsze łatwo zauważyć. Ale jeżeli pogodny maluch nagle staje się smutny i niechętnie nawiązuje kontakt, to może być sygnał, że doświadcza przemocy – mówi socjolog Renata Szredzińska z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Zobacz film, w którym ekspert daje wskazówki, po czym poznać objawy stosowania przemocy wobec dziecka.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 6 głosy

Zobacz także

Popularne tematy