GRY
 
 

Weekend dla taty – już 23 marca!

Już za niespełna dwa tygodnie, w sobotę 23 marca, w hotelu Faltom w Rumii, odbędzie się wielka impreza TataFest specjalnie dla ojców i ich dzieci. Sprawdź, jak możesz wziąć w nich udział.

Etat tata. Lubię to!
fot. materiały prasowe

Marcowy TataFest został zorganizowany w ramach ogólnopolskiej kampanii „Etat Tata. Lubię to!” skierowanej dla rodziców i dla ich pracodawców.

Akcja propaguje wśród rodziców – zwłaszcza młodych ojców – aktywne rodzicielstwo, natomiast pracodawców namawia do wprowadzenia do ich firm dobrych praktyk, które pomogą pracownikom łączyć opiekę nad dziećmi i karierę zawodową. Aktywnie włączył się w nią Maciej Kurzajewski, znany dziennikarz sportowy i tata dwóch synów. W marcowym numerze „Mamo, To Ja” opowiadał:

- Gdy dostałem zaproszenie do udziału w kampanii „Etat Tata. Lubię to!”, poczułem się ogromnie wyróżniony. Dużo pracuję, ale w czasie wolnym cały swój czas poświęcam rodzinie. Nie jestem typem ojca, który po pracy dzwoni do żony i mówi: „Kochanie, jeszcze skoczę z kolegami na piwo i piłkę”. Tak gospodaruję swoim czasem, aby spędzać jak najwięcej godzin z moimi synami i żoną.

W ramach nadchodzącego festiwalu TataFest od samego rana aż do wieczora będą odbywać się warsztaty i spotkania dla dzieci i dla dorosłych. Maluchy będą mogły brać udział w zajęciach ruchowych (np. judo) albo edukacyjnych (np. Mały Konstruktor), a dla ojców organizatorzy proponują m.in. warsztaty „Jak i kiedy rozwijać zainteresowania u dziecka” albo „Jak być tatą na etacie. Porozumienie w pracy i w domu” prowadzone przez Grażynę Knitter, trenerkę z wieloletnim doświadczeniem szkoleń biznesowych.

Szykuje się dzień pełen świetnej zabawy i warsztatów, z których każdy tata i maluch wybierze coś dla siebie.

Masz jeszcze szansę, aby wygrać udział w dwudniowych (23-24.03) warsztatach fotograficznych w ramach TataFest!

Weź udział w konkursie „Weekend z tatą” i wygraj! Pobierz formularz zgłoszeniowy ze strony www.etattata.pl, wypełnij go, napisz jaka jest Twoja ulubiona zabawa z dzieckiem i wyślij wraz z trzema zdjęciami, na których jesteś razem z dzieckiem.

Redakcja poleca: Czy ojcowie są tak samo dobrymi rodzicami, jak mamy? [SONDA ULICZNA]
O to, czy ojcowie są tak samo dobrymi rodzicami, jak mamy zapytaliśmy przechodniów. Zobacz co mieli do powiedzenia!


Oprócz tego aż do 17 marca możesz zarezerwować udział w TataFest, wystarczy, że na stronie etattata.pl - wybierzesz i zaznaczysz maksymalnie 4 warsztaty Festiwalu i wyślesz zgłoszenie na biuro@etattata.pl


TataFest to pierwsza, ale na pewno nie jedyna, akcja w ramach „Etat Tata. Lubie to!”. Śledźcie aktualności na etattata.pl!

Ocena (1 ocena)

4.0
Doładuj
Przeładuj