Tatiana Okupnik i Ania Lewandowska
fot. Instagram

Tatiana Okupnik miała KOSZMARNY poród! „Płaski brzuch Ani Lewandowskiej to rzadkość"

Tatiana Okupnik bez wstydu pokazuje zdjęcia swoich przerażająco opuchniętych nóg i bez skrępowania opisuje, czego doświadczyła podczas wyczerpującego porodu. To nie macierzyństwo w wersji glamour, jak u Ani Lewandowskiej, co piosenkarka postanowiła dosadnie skomentować.
Magdalena Drab
Tatiana Okupnik i Ania Lewandowska
fot. Instagram
Tatiana Okupnik urodziła dwoje dzieci, a porody kosztowały ją wiele wysiłku i zdrowia. Niedawno piosenkarka zdradziła, jak przez 3 lata po urodzeniu córki zmagała się z bolesną i krępującą dolegliwością, zanim zdecydowała się na operację. Macierzyństwo Tatiany Okupnik, pełne bólu, kłopotów ze zdrowiem i walki o powrót do pełnej sprawności, bardzo różni się od tego, co pokazuje w sieci wiele innych celebrytek. Artystka postanowiła się więc odnieść do najnowszych zdjęć Ani Lewandowskiej, która zaledwie dwa tygodnie po porodzie pochwaliła się płaskim brzuchem i nienaganną formą.

Tatiana Okupnik miała trudny poród

Okupnik ciężko zniosła zarówno porody, jak i czas połogu, przyznała, że padła ofiarą błędów lekarskich, miała pęknięte krocze i zmagała się z depresją poporodową. W szczerym i poruszającym poście na Instagramie opisała niedawno, jak przez lata walczyła z poczuciem wstydu, które nie pozwalało jej przyznać się do problemów zdrowotnych po porodzie. 
„Podano mi za dużo kroplówek, poród był okrutny. (...) Dojście do formy, by zacząć się myć, zajęło mi około miesiąca. Te zdjęcia to wersja lajtowa. Moi bliscy pousuwali inne zdjęcia, bo uznali je za obrzydliwe. (...) Nie chcę współczucia. (...) każda historia jest inna i czasem nie mamy wpływu na to, co się z nami dzieje po porodzie." − napisała Okupnik.

Fanki nie kryły wzruszenia jej postawą, gratulowały odwagi i zachęcone przez artystkę same opowiadały w komentarzach o swoich traumatycznych przeżyciach związanych z porodami. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prawda Operacja

Post udostępniony przez Tatiana Okupnik (@tatianaokupnik)


Tymczasem Anna Lewandowska zachwyca świetną formą krótko po urodzeniu drugiej córki. I jak podkreśliła Tatiana Okupnik, ma do tego pełne prawo, choć trzeba głośno mówić, że historia każdej kobiety jest inna, a taka jak u Ani Lewandowskiej − zdarza się bardzo rzadko.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PRZED DODANIEM KOMENTARZA , ZACHĘCAM DO PRZECZYTANIA CAŁOŚCI POSTA NA MOIM BLOGU. Długo zastanawiałam się nad wrzuceniem tak osobistego posta... ale chciałabym nim przekonać każdego, kto ma jakiekolwiek wątpliwości, do tego, jak ogromne znaczenie ma aktywność fiz. przed i w trakcie ciąży. Mam nadzieje, że mi się to udało. Ciało kobiety może wiele! ... i niesamowite jest to, że w naszych ciałach rozwijają się takie cuda❤️🧚🏻‍♂️🧚🏻‍♂️ Zapraszam na bloga ➡️ www.hpba.pl ____ 1. zdj. 8 m-c w pierwszej ciąży 2. zdj. 12 miesięcy po porodzie 3. zdj. 8 m-c w drugiej ciąży 4. zdj. 17 dni po porodzie __________ I thought for a long time about posting such a personal post ... but I would like to convince anyone who has any doubts about the importance of physical activity before and during pregnancy❤️ Pictures at the top are from the first pregnancy with Klara, and photos below are from the second pregnancy with Laura. 1. 8th month 2. 12 months after 3. Around the 8th month 4. 17 days after delivery ——— #pregnant #women #annalewandowska #ftmon #pregnantworkout #pregnency #dietandtrainingbyann #halthyplanbyann

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Redakcja poleca: Anna Lewandowska - ćwiczenia w ciąży [WIDEO]
Anna Lewandowska mówi, jakie w ćwiczenia w ciąży może bezpiecznie wykonywać przyszła mama. Zdradza również swoje sposoby na ból pleców w ciąży i wzmocnienie organizmu.

Okupnik komentuje płaski brzuch Lewandowskiej

Okupnik odniosła się do zdjęć Ani Lewandowskiej, która konsekwentnie pokazuje idealnie wymodelowane ciało i promuje ekspresowy powrót do formy, nawet w 2 tygodnie od porodu! Zdaniem piosenkarki macierzyństwo w stylu glamour czy płaski brzuch zaraz po porodzie, jak u Lewandowskiej, zdarzają się rzadko, a większość kobiet wraca do pełni sił długo albo wcale. „To nie jest norma, to są pojedyncze przypadki" − podkreśliła Okupnik. „Obyśmy miały dla siebie jak najwięcej empatii" − dodała.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Multi Emoti. Dzień Mam. Każda Mama ma inną historię. Każda ma swoje problemy. Nie ma co się porównywać. Postanowiłam pokazać mały wycinek tego co u mnie się zadziało po porodzie. Nie miałam wpływu na to, że podczas porodu wkradł się błąd personelu. Podano mi m.in. za dużo kroplówek. O innych pomyłkach opowiedziałam w filmie o pierwszym porodzie. Taka moja historia. Nawet jak było mi bardzo źle w związku z różnymi komplikacjami poporodowymi z nikim się nie porównywałam, bo wiedziałam, że to bez sensu. Nie chciałam się tez z nikim ścigać w dochodzeniu do formy, bo mój organizm jest inny niż Twój. Ja ciągle próbuje dojść do formy. Co mi się uda poprawić to poprawię i nie mam na myśli tylko operacji plastycznych, choć te czasami są dziewczynom potrzebne, żeby mogły zaakceptować siebie na nowo. Będę szukała siebie w sobie;), siebie w nowej roli. Moje ciało dało mi dwa kochane robale. Przeszło wiele i muszę to zaakceptować. Przede wszystkim muszę się podobać sobie! Te zdjęcia, które zamieszczam nie są ładne ale prawdziwe. Tak samo jak prawdziwe są zdjęcia dziewczyn, które szybko doszły do formy. Niektóre z Was mają lżejsze inne cięższe historie. Każda z nas musi sobie po swojemu radzić. Obyśmy miały dla siebie jak najwięcej empatii. Wszystkiego naj Mamy...

Post udostępniony przez Tatiana Okupnik (@tatianaokupnik)


Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy