GRY
 
 

Nowe „Tato, To Ja” już w kioskach – polecamy!

Ciąża i ciążowe niespodzianki. Mity na temat porodu rodzinnego. Instrukcja obsługi niemowlęcia, inspirujące rozmowy o ojcostwie, praktyczne informacje o urlopach i przywilejach prawnych dla ojców. Nowe „Tato, To Ja” to poradnik dla wszystkich ojców! Bez pustej teorii, sama praktyka plus porady doświadczonych tatusiów.

Magazyn "Tato, to ja"

Nie znam ani jednego ojca poniżej 40-stki, który by się nie interesował wychowaniem swojego dziecka. Który by nie przewijał, nie kąpał i nie usypiał – i nie zastanawiał się, czy to, co robi, robi dobrze. Właśnie dla takich: aktywnych i zaangażowanych ojców jest nowe „Tato, To Ja”.


Sprawdź, co znajdziesz w nowym „Tato, To Ja”:

 • Ciąża: ciążowe niespodzianki, ciążowy seks i ciążowe dylematy. Zobacz co mówią eksperci i doświadczeni ojcowie.
 • Instrukcja obsługi: Wszystko, co musisz wiedzieć o opiece nad niemowlęciem: kąpiel, przewijanie, prawidłowe noszenie, rozwijające zabawy. Plus: kolka, płacz, usypianie. Praktyka w pigułce – nie tylko dla początkujących.
 • Życiowe sprawy: W tym dziale znajdziesz nie tylko praktyczne porady dla zaganianych ojców (dzięki naszym sztuczkom dogonisz umykający czas!), lecz także ważne informacje o poporodowych formalnościach (Uwaga, od marca 2015 r. zmieniły się zasady rejestracji dziecka!) i urlopach dla ojców (jest ich więcej niż myślisz).
 • Supertata: Poznaj świetnych ojców! Inspirujące wywiady i reportaże:
  – Piotr Pielichowski, kucharz z Master Chefa opowiada o rodzinnym gotowaniu i zdrowym żywieniu swoich maluchów
  – Piotr Hartmann, pediatra i prezes Fundacji Rozwoju Pediatrii zdradza, jak (nie) leczy swoich synów i co trzyma w domowej apteczce
  – Tomasz Szymanek, od 10 lat prowadzący rodzinne pogotowie opiekuńcze, opisuje pracę z pokaleczonymi przez los dziećmi i... ich rodzicami
  – Wojciech Jurkiewicz, siatkarz i podwójny tata mówi o sportowym życiu z dziećmi
  – Kamil Nowak z blogojciec.pl razem z trzema innymi ojcami-blogerami wyjaśnia, dlaczego pisze parentingowego bloga
 • Ojciec karmiący. Gubisz się wśród mieszanek modyfikowanych i wytycznych co do rozszerzania diety? Poznaj podstawy – tyle naprawdę wystarczy, by żywić dziecko zdrowo.
 • Tata na zakupach: Marcin Klimkowski, współprowadzący „Zakup kontrolowany” na TVN Turbo, specjalnie dla nas stworzył ranking najlepszych rodzinnych aut: nowych i używanych!
  Poza tym piszemy o fotelikach, wózkach biegowych (coś dla sport-ojców!), fajnych ciuchach dla bobasa i taty i o spacerowych akcesoriach: nosidełkach, chustach, przyczepkach do roweru. Polecamy: Akcesoria rowerowe dla kobiet
Redakcja poleca: Co robią fajni ojcowie? [WIDEO]
Wszyscy ojcowie są fajni, ale każdy z pewnością chciałby być jeszcze fajniejszy. Zawsze można więcej, prawda? I to nie tylko w Dzień Ojca. Co robią fajni ojcowie? Sprawdź! I zobacz, jak być fajnym ojcem.


O czym pisaliśmy w poprzednich numerach „Tato, To Ja”?

Tata sam w domu: reportaż o pełnoetatowym tacie
Znani i nieidealni: Maciej Dowbor, Szymon Majewski, Bartłomiej Topa i inni mówią o ojcostwie
Pępkowe się chwieje – co na to socjolog?
Najlepsze aplikacje mobilne dla ojców
Co robić, by zdrowo rosło? – radzi Paweł Zawitkowski
„Tato, To Ja” jest na rynku od 21 kwietnia do końca czerwca 2015 roku. Cena: 4,99 zł. Możesz też kupić e-wydanie „Tato, To Ja" na naszej stronie czytamy-magazyny.pl

Uwaga! Od 27 kwietnia w kioskach także „Kurs Pierwszej Pomocy” wydany we współpracy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Ocena (1 ocena)

4.0
Doładuj
Przeładuj