Znamię na nodze dziecka
fot. Michelle Rawlins LTD

Tatuaż w kształcie znamienia. Zobacz, co rodzice zrobili dla swojego dziecka

Niektórzy rodzice zrobią dla swojego dziecko wszystko... nawet tatuaż zajmujący prawie całą prawą stronę ciała. Poznaj historię pewnej rodziny z Grimsby w Anglii.
Monika Karbarczyk
Znamię na nodze dziecka
fot. Michelle Rawlins LTD
Kochający rodzice zrobią dla swojego dziecka wszystko, by czuło się kochane i szczęśliwe. Świadczy o tym przykład rodziny Phillips z Grimsby w Anglii.

Znamiona na ciele

Mała dziewczyna o słodkim imieniu Honey-Rae urodziła się z wieloma znamionami na ciele. Tych zmian jest bardzo dużo – obejmują prawie połowę prawej strony ciała dziewczynki; ciągną się od prawej stopy aż do pleców. Niektóre z nich są ciemniejsze niż inne i zdaniem lekarzy nie znikną.  
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.

Ludzie są okrutni

Jej rodzice, Tanya i Adam, bali się, że dziewczynka z powodu tych znamion może czuć się osamotniona, gorsza.
- Ludzie nawet nie zdają sobie z sprawy z tego jak bardzo są okrutni. Gdy widzą naszą córkę potrafią szeptać i wpatrywać się w nią – opowiadała Tanya. I dodaje: – Nie chcieliśmy, by czuła się gorsza, więc postanowiliśmy zrobić sobie tatuaż  podobny do jej znamienia.

Zrobiliśmy sobie tatuaż

Para ma już tatuaże na ciele, ten jest ich kolejnym. Zrobienie tatuaży nie należało do najprzyjemniejszych zabiegów (zwłaszcza, że nowy tatuaż pokrywał w niektórych miejscach stare), ale zdaniem rodziców Honey-Rae, warto było je zrobić. Dzięki temu czują się wyjątkowo.
– Gdy zszedł obrzęk z nogi, pokazałem tatuaż Honey-Rae, a ona delikatnie dotknęła go, uśmiechnęła się i pokazując na swoją nogę powiedziała: "pasuje".

Rodzice dziewczynki uważają, że dokonali właściwego wyboru. A co wy na ten temat sądzicie?Polecamy: Operacje plastyczne dzieci – konieczność czy wymysł rodziców?
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy