Tatuaże dla dzieci reklamują WYTATUOWANE NIEMOWLAKI!
fot. Adobe Stock

Tatuaże dla dzieci reklamują WYTATUOWANE NIEMOWLAKI!

Zmywalne tatuaże dla dzieci reklamowane są zdjęciami wytatuowanych niemowlaków. Przestrzegamy: nie naklejajcie ich swoim maluszkom!
Joanna  Biegaj
Tatuaże dla dzieci reklamują WYTATUOWANE NIEMOWLAKI!
fot. Adobe Stock
Wśród wielu absurdów w sieci – ostatnio pojawił się prawdziwy hit. Na Allegro widnieje oferta zmywalnych tatuaży dla dzieci. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że w roli modela wystąpiło... niemowlę!

Wytatuowane niemowlę w reklamie

W żadnym wypadku zmywalne tatuaże nie są przeznaczone dla tak maleńkich dzieci. Taka reklama jest po prostu niestosowna i niesmaczna, a dodatkowo może wprowadzać rodziców w błąd. Choć w opisie produktu jest wyraźnie napisane, że tatuaż nie powinien być stosowany przez dzieci poniżej 3. lat, to ze zdjęcia reklamowego można wysnuć zupełnie inne wnioski. 

wytatuowane niemowlę
Kolejną rzeczą budzącą zdziwienie jest fakt, że na kolejnych zdjęciach już starsze dzieci (jednak nadal dzieci, a nie nastolatkowie!) mają przyklejone tatuaże z motywami, które zdecydowanie nie są przeznaczone dla najmłodszych. Nie są to postacie z bajek, ale napisy i inne obrazki projektowane z myślą o osobach dorosłych, a nie kilkulatkach.
 
wytatuowane dzieci
Reklama, która wyraźnie ma na celu prowokacje i wzbudzenie zainteresowania produktem, przekracza granice dobrego smaku, ale także naraża maluszki na ryzyko pomyłki ze strony rodziców. Pamiętajcie: zmywalne tatuaże nie są przeznaczone dla niemowlaków!

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy