Myla i Anaya - bliźniaczki dwujajowe
fot. Hannah Yarker/Kyle Armstrong

Nie uwierzysz, kim są dla siebie te dziewczynki...

Bliźniaki dwujajowe, które mają różne kolory skóry, to bardzo rzadkie zjawisko. Zobacz, jak wyjątkową rodzinę tworzą Hannah i Kyle oraz ich córeczki!
Hanna Szczesiak
Myla i Anaya - bliźniaczki dwujajowe
fot. Hannah Yarker/Kyle Armstrong
Urocze dziewczynki ze zdjęcia to Anaya i Myla, które są… bliźniaczkami! Ich mama, Hannah, ma jasną skórę, tata Kyle jest Mulatem. Rodzice nie sądzili, że ich córeczki będą tak bardzo przypominać ich samych!

Dziewczynki urodziły się w kwietniu 2015. Ich mama przyznaje, że przez pierwsze tygodnie życia wyglądały bardzo podobnie i nie wiedziała, że jedna z nich będzie bardziej podobna do taty, a druga do niej. Dopiero po kilku tygodniach różnica zaczęła być widoczna: Myla ma ciemną skórę, brązowe oczy i ciemne włosy, Anaya ma jasną skórę, jasne włosy i oczy.

To całkowicie normalne

Anaya i Myla to bliźnięta dwujajowe, urodzone w wyniku z zapłodnienia dwóch jednocześnie wyprodukowanych komórek jajowych. „Każde z dzieci otrzymało inny zestaw genów. To całkowicie normalna para bliźniąt dwujajowych” – mówi dr Nancy Segal. Mimo tego, będąc na spacerze lub na zakupach, mama dziewczynek często słyszy pytania „Czy są twoje?”, „To siostry?”, „Czy są ze sobą spokrewnione?”. Ludzie nie wierzą, kiedy mówi, że są siostrami, a tym bardziej, że są bliźniaczkami.

Zobaczcie zdjęcia:


Myla i Anaya różnią się nie tylko wyglądem, ale też charakterkiem! Mama dziewczynek przyznaje, że Myla jest bardzo żywiołowa, a Anaya cicha i spokojna.


Dumni rodzice z Anayą i Mylą. Piękna rodzina!

Znacie podobne przypadki? A może same jesteście mamami bliźniąt dwujajowych?

Czytaj także: Bliźniaki jednojajowe, dwujajowe i syjamskie
Redakcja poleca: Jak Anna Guzik, gwiazda "Na Wspólnej", daje sobie radę z trzema córeczkami? [WIDEO]
Anna Guzik, znana szerszej publiczności jako serialowa Żaneta z "Na Wspólnej", jest prywatnie mamą bliźniaczek, Basi i Niny, które urodziły się w marcu 2016 roku oraz 9-miesięcznej Bogny. Jak udaje jej się łączyć pracę i obowiązki macierzyńskie? Czy zabiera dzieci na plan zdjęciowy?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy